Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Serwis ogłoszeń lokalnych tablica. pl, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Serwis ogłoszeń lokalnych tablica. pl

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • 7Dekoder 3 cze 2011, 9:00
    Jak widzę to najczęściej ludzie sprzedają samochody/ ubrania i jakieś książki. Obiór musi być osobisty bo przecież nie ma systemu ocen i wiarygodności sprzedającego. Na pewno wiele osób szuka okazji na takich portalach lub nawet zobaczyć to w ich regionie ludzie chcą sprzedać. A jak można to zrobić za darmo to czemu nie skorzystać.
    Cytuj
  • AutoRun 3 cze 2011, 11:35
    Reklamę TV z tymo rogami to rogami to mają nawet zabawną. I jeszcze ta muzyczka, oryginalna i taka wpadająca w ucho, choć Eurowizji pewnie by nie wygrała.
    Cytuj
  • Rogalik 3 cze 2011, 15:13
    Każdy biznes jak chce myśleć o rozwoju musi na siebie zarabiać. na razie portale utrzymują się z reklamy kontekstowej, ale stosując odpowiednie wtyczki do przegladarki można je wyłączyć. U mnie np. nic się nie wyświetla, żadna reklama.
    Teraz może z tego jakoś im się daje przeżyć, ale za niedługo będą usieli wprowadzić jakieś opłaty. Od sprzedaży nie ma szans, ale za wystawienie już tak, nawet gdyby to miałyby groszowe sprawy.
    Cytuj
  • Harrpon 3 cze 2011, 18:33
    Dalej nie widzę sensu korzystania z takich serwisów i nie rozumiem ludzi co chcą opchnąć starocie w cenie nowych rzeczy.
    Jak coś takiego może w ogóle na siebie zarabiać. Z reklamy nie da się przecież wyżyć.
    Cytuj
  • BookStore4 3 cze 2011, 19:17
    Taki serwis to lukratywny interes. Serwis nie martwi się czy ktoś coś sprzeda czy nie. Reklama zawsze się wyświetli a nóż ktoś z niej skorzysta. Serwis też nie odpowiada również za jakość wystawianych rzeczy ani w ogólnie za nic. Jednym słowem kaska płynie i nie trzeba się zbytnio namęczyć.
    Cytuj
  • diodak 5 gru 2011, 13:08
    Tablica wypromowała się na miejsce gdzie można sprzedać coś co ciężko wysłac i patrząc na ilość ogłoszeń w kategorii używane meble to się udało.
    Cytuj
  • VictoriaB 11 sty 2012, 17:37
    Masz rację, tego typu serwisy to dobra alternatywa dla aukcji, które już chyba tracą na popularności, a z tego co widze to ogłoszenia motoryzacyjne i na tablicy i w innych serwisach ogłoszeniowych wiodą prym. Choć ja na razie w ten sposób kupowałam tylko podręczniki.
    Cytuj
  • Morgius 16 sty 2012, 16:10
    Ja już na tablicy sprzedałem komodę, a kupiłem kanapę i wydaje mi się, że ruch jest - przy komodzie z Ikei urywal mi się telefon, a kanapę tez kupiłem jako 2. oglądający, a miało byc ich jeszcze kilku.
    Cytuj
  • konto_usuniete_322466 31 paź 2012, 0:24
    Jak sprzedajemy to oczywiscie polecam profesjonalne szablony allegro.
    Cytuj
  • bogol2012 31 paź 2012, 14:03
    Ja tam czasami zajrzę. Czasami nawet coś kupię, ale zdecydowanie wolę portal allegro, który jest dla mnie zdecydowanym numerem jeden jeśli chodzi o portale aukcyjne.
    Cytuj
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum