Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Serwis ogłoszeń lokalnych tablica. pl, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Serwis ogłoszeń lokalnych tablica. pl

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • hasanna 20 lut 2013, 15:53     (ostatnio zmieniony przez autora 20 lut 2013, 15:53, w całości zmieniany 1 raz)
    ja akurat wręcz przeciwnie omijam allegro, bo irytuje mnie to, ze pobierają prowizje od sprzedaży, jeśli mam coś co chce wystawić na sprzedaż to najczęściej wchodzę bo tam nie muszę nawet się rejestrować, a wypełnienie formularza sprzedaży zajmuje niecała minutę
    Cytuj
  • VictoriaB 22 mar 2013, 14:11
    bogol2012 napisał:Ja tam czasami zajrzę. Czasami nawet coś kupię, ale zdecydowanie wolę portal allegro, który jest dla mnie zdecydowanym numerem jeden jeśli chodzi o portale aukcyjne.
    Tylko, ze tablica nie jest portalem aukcyjnym, to zwykła ogłoszeniówka, poza tym ostatnio co zaglądam na jakieś forum, to spotykam się z negatywnymi opiniami o sprzedających tam: o tu [url=http://forumprawne.org/nowe-technologie/381038-oszusci-na-tablica-pl-co-robic.html]tablica.pl[/url] na przykład.
    Cytuj
  • sonique321 25 mar 2013, 12:05
    VictoriaB Nie ty jedna spotkałaś się z takimi komentarzami! Ja często zaglądam na stronę dodajoszuta i muszę przyznać, że oszustów z tam nie brakuje...
    Cytuj
  • shiming 26 mar 2013, 13:07     (ostatnio zmieniony przez autora 24 gru 2013, 11:22, w całości zmieniany 1 raz)
    VictoriaB napisał:
    bogol2012 napisał:Ja tam czasami zajrzę. Czasami nawet coś kupię, ale zdecydowanie wolę portal allegro, który jest dla mnie zdecydowanym numerem jeden jeśli chodzi o portale aukcyjne.
    Tylko, ze tablica nie jest portalem aukcyjnym, to zwykła ogłoszeniówka, poza tym ostatnio co zaglądam na jakieś forum, to spotykam się z negatywnymi opiniami o sprzedających tam:
    No wiesz, to nie wina portalu tylko ludzi, którzy umieszczają tam swoje rzeczy i tyle. Portal daje im po prostu możliwość umieszczenia oferty.



    Cytuj
  • pistacja 3 kwi 2013, 12:55     (ostatnio zmieniony przez autora 3 kwi 2013, 12:55, w całości zmieniany 1 raz)
    Może i tak, ale portal powinien trochę bardziej pilnować takich rzeczy. Nie jest chyba tylko po to, żeby istnieć i zgarniać kasę z reklam. A na dodajoszusta jest zresztą jeszcze jeden wątek na temat.Warto sobie to wszystko przemyśleć zanim zrobi się tam zakupy. Ja wolę nie ryzykować.
    Cytuj
  • hasanna 6 cze 2013, 10:38     (ostatnio zmieniony przez autora 6 cze 2013, 11:15, w całości zmieniany 2 razy)
    też słyszałam wielokrotnie, że serwis [url=http://forumprawne.org/nowe-technologie/381038-oszusci-na-tablica-pl-co-robic.html]tablica.pl[/url] nie należy do najbezpieczniejszych miejsc w sieci, a czytałam też tutaj http://www.dodajoszusta.pl/forum/watek/id/679/ że ciężko jest w przypadku oszustwa dowieźć komuś jego winę, policja przy mniejszych kwotach można powiedzieć, że składa broń w poszukiwaniu "sprawcy"
    Cytuj
  • tebojew 6 cze 2013, 14:02
    Tu nie chodzi o bezpieczeństwo portalu tylko o nieuczciwe osoby, które wystawiają tam swoje przedmioty. To nie jest serwis aukcyjny tylko coś w rodzaju rynku, gdzie są sprzedający i przechodzący przez rynek w poszukiwaniu odpowiedniej rzeczy, której potrzebujemy.
    Cytuj
  • kara_kan 3 paź 2013, 20:06     (ostatnio zmieniony przez autora 3 paź 2013, 20:06, w całości zmieniany 1 raz)
    Dla mnie akurat jeden portal to za mało na ogłoszenie np w przypadku sprzedaży mieszkania.
    Cytuj
  • napewnotu 12 lis 2013, 13:39
    A ja korzystam z serwisu, tego typu serwisow jest mnostwo w internecie, a to ze oszusci, oszusci są wszedzie i będą wszędzie niestety. Trzeba zachować umiar i zdrowy rozsadek i nie polowac na zbyt duze okazje. Bo jak samochod kosztuje 50tys. a ktos sprzedaje za 20 no to chyba jest to podejrzane czyz nie?
    Cytuj
  • magdanos 22 lis 2013, 14:29     (ostatnio zmieniony przez autora 28 lis 2013, 9:21, w całości zmieniany 2 razy)
    też jestem zdania, że trzeba się dodać do kilku serwisów i zdecydowanie stawiam na [url=http://www.ogloszenia-motoryzacyjne.net] używane samochody[/url] niż nowe
    Cytuj
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum