Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Był ktoś na Heineken Open'er?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Był ktoś na Heineken Open'er?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • r11 17 maj 2011, 14:51
    Moje dziecko (17 lat) oświadczyło, że nabyło bilety na słynnego Openera. No i mamy problem, bo nam się to nie bardzo podoba żeby jechał na taką imprezę, ale wiadomo jak to jest z dorastającymi dziećmi... może ktoś z Was tu na forum był na tym festiwalu i mógłby napisać czy tam jest w miarę bezpiecznie? Póki co mamy konflikt domowy i stan zawieszenia. To postanowiłam troche popytaćuśmiech Ja nie jestem generalnie przeciwko koncertom, ale to jednak masowa impreza, a poza tym kawał drogi od domu.
    Cytuj
  • aga007 17 maj 2011, 16:19
    Warto to jak najbardziej, genialna impreza. Ale od strony organizacyjnej ma swoje minusy i ja też mialabym opory żeby puścić siedemnastolatka, ale każde dziecko jest inne, kwestia jego charakteru no i zaufania... Zresztą domyslam się, że nie wybiera się tam sam? W grupie to na pewno bezpieczniej.
    Cytuj
  • Manolito 17 maj 2011, 19:40
    Puścić! To jest genialna impreza i wrażenia niezapomniane. Byłem trzy i dwa lata temu, w zeszłym niestety powazna choroba mnie zatrzymała, ale tez juz mam bilety na 2011 i nie moge się doczekać! 17 lat to juz prawie dorosły, najpiękniejszy wiek nie psujcie mu tego, bo Wam nie wybaczyprzymrużenie oka A poza tym tam przecież jest wszystko zorganizowane i tłumy ochroniarzy. Jak na mój gust to aż za dużo.
    Cytuj
  • Stinaa 17 maj 2011, 20:22
    Byłam na openerze w 2009. Niesamowita impreza! Jak chłopak jest rozsądny to ja bym się zgodziła, w końcu wszędzie mozna sobie zrobić krzywdę, nie ma co snuć czarnych scenariuszy. Wszystko jest dla ludzi.
    Cytuj
  • Hunny8 17 maj 2011, 23:59
    Ja w tym roku jade po raz pierwszywielki uśmiech Nie wiem jak doczekam lipca. Z tego co słyszałam warunki troche trudne, ale warto dla tych niesamowitych koncertów.
    Cytuj
  • AntyMaterialistka 18 maj 2011, 6:13
    Byłam w zeszlym roku, więc moge cos powiedzieć. Przede wszystkim to jest jednak impreza dla miłośników muzyki, bilety nie sa tanie więc byle kto tam nie przyjeżdża, chociaż ćpunów nie brakuje, ale na ulicy w końcu tez nie, nie znaczy, że trzeba do nich dołączyć. Organizacja trochę szwankuje, ale w tym sensie, że kuleje infrastruktura - ciężkie warunki sanitarne, drożyzna i ścisk. Że o synchronizacji imprez nie wspomnę, bo cieżko się czasem załapać na dwa upatrozne koncerty, tzn zanim dojdziesz do kolejnej sceny to koncert w pełni i to jest moim zdaniem jakiś absurd! Ale jak się odpowiednio przygotować to mozna znieść wszystkie te niedogodności (oprócz odległości od sceny do sceny) i naprawdę warto. Jak syn ma swoją grupe znajomych to nic mu nie grozi. Ja bym się zgodziła.
    Cytuj
  • r11 18 maj 2011, 10:29
    Mogłabyś napisac co konkretnie masz na myśli jeżeli chodzi o te przygotowania? Tzn jakie rzeczy ze sobą zabrać?
    Cytuj
  • marsjanin 18 maj 2011, 13:02
    Ja jadę na openera ze swoim piętnastoletnim synem to jest jakies rozwiązanie problemuprzymrużenie oka Osobiście czekam na Princa, kiedyś byłem wielkim fanem, będę miał w końcu okazję zobaczyć go na zywo, chociaż u schyłku kariery. Ale ogólnie pewnie będzie świetnie. Mój kolega był dwa lata temu z córką i jemu też się bardzo podobało, chociaż mówi, ze po tym co tam widzial nie puściłby jej samej, ale miała wtedy 15 lat.
    Cytuj
  • Hunny8 18 maj 2011, 14:29
    Poza tym to dziewczyna, więc tez inaczej. Ja mam 19, ale sama bym nie pojechala na pewno. Ani z jedną koleżanką, bo to niewiele zmienia. Nas jedzie 12 osobowa paczka, więc to zupełnie co innego.
    Cytuj
  • Blueberry28 18 maj 2011, 18:20
    Słyszalam kiedys na Bryndal w telewizji namawiał rodziców do tego by puszczali swoje dzieci na ten festiwal, on ma chyba nastolatka syna, więc podejrzewam, że nie mówiłby tak bezpodstawnie.
    Cytuj
1 2 3 4 z 4  
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum