Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Był ktoś na Heineken Open'er?, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Był ktoś na Heineken Open'er?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • caipirinha 21 maj 2011, 0:02
    Radze też wziąć ze sobą większą gotówkę, bo w poblizu na pewno nie znajdziecie bankomatów... impreza jest na lotnisku, więc trzeba się przygotować, najlepiej mieć mniejsze sumy w róznych miejscach, żeby w razie czego nie zostać okradzionym ze wszystkiego. Chociaz my też się nie spotkalismy z kradzieżami, ale trochę na pewno się zdarza.
    Cytuj
  • aga007 21 maj 2011, 1:33
    Bardzo się przydają energetyczne przekąski typu batoniki, orzeszki no i woda! To trzeba mieć koniecznie. Co do zlodziei to potwierdzam, dobrze działa ochrona. Ja też się nie spotkałam.
    Cytuj
  • Kandydat 21 maj 2011, 6:03
    Ja byłem pierwszy raz mając 18 lat. Wcześniej nie chcieli mnie starzy puścić mimo dłuuugich negocjacji. w sumie to co za różnica, czy się ma 17 czy 18 lat? Bo ja dalej tego nie kumam.
    Cytuj
  • Labradorka 21 maj 2011, 8:54
    Mam pytanie trochę z innej beczki: czy długo czekaliście na bilety? Bo ja kupiłam przez internet i już ponad dwa tygodnie czekamsmutny trochę się denerwuję przyznam.
    Cytuj
  • aga007 21 maj 2011, 12:34
    wow to o tej porze jeszcze sa bilety? Jestem w szoku. a gdzie zamawiałaś? Ja czekałam na swoje bilety trzy tygodnie, ale to był okres okołoświąteczny więc może dlatego. Może napisz do nich albo zadzwoń.
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum