Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Był ktoś na Heineken Open'er?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Był ktoś na Heineken Open'er?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • AntyMaterialistka 18 maj 2011, 21:47
    Warto zabrać ze sobą jakies ubrania przeciwdeszczowe, bo z pogodą bywa róznie, a nigdzie się nie schowasz. Poza tym latarka się przyda. I nawilżane chusteczki (takie jak dla niemowląt) bo w tym upale trzeba się jakoś odświeżyć, a do wody dostęp jest mocno ograniczony. A gdzie będą spać?
    Cytuj
  • caipirinha 18 maj 2011, 23:23
    Ja też byłam kilka lat temu na Heineken Open'er Festival... i powiem, że fakt, wrażenia niezapomniane (zwłaszcza koncert genialnego zespoły Basement Jaxx) ale te niedociągnięcia organizacyjne powodują, ze już się chyba nie wybiorę. Jeszcze dałam się namówić na noclegi pod namiotem, więc kilka dni bez porządnego mycia, poruszanie się wśród tłumu pijanych albo i nacpanych ludzi, o tym co wyrabiały niektóre pary w niby ustronnych miejscach lepiej nie bedę wspominać... ale to raczej nie dla mnie. Chociaż rzeczywiście przyjeżdżają praawdziwe gwiazdy, więc na koncert ulubionego wykonawcy pewnie warto...
    Cytuj
  • r11 19 maj 2011, 1:20
    No własnie tego się głównie obawiam, tego klimatu pijackiej imprezy, rozluźnienia obyczajów... na takich imprezach wielu ludziom puszczają hamulce i robią glupoty, a zwłaszcza młodzi. Nie chodzi o to, że nie mam zaufania do własnego syna, tylko sama kiedyś bylam młoda po prostuprzymrużenie oka
    a na nocleg mają wynajete mieszkanie gdzies niedaleko, więc na szczęscie nie pod namiotem.
    Cytuj
  • Hunny8 19 maj 2011, 8:22
    Tak na marginesie mam pytanko. Czy prawdą jest, że jak się opusci teren festiwalu w trakcie imprezy to nie mozna wrócić? Bo moim zdaniem to bez sesnu...:/
    Cytuj
  • MemoNemo 19 maj 2011, 9:42
    Są tacy, co im puszczają hamulce na zwykłej imprezie. A ja widziałem na Openerze tłumy takich nastolatków (nawet jeszcze mlodszych), którzy widać było, że przyjechali na imprezę muzyczna, a nie żeby rozrabiać. Na pewno znasz własne dziecko na tyle zeby stwierdzić do której grupy się zaliczaprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Manolito 19 maj 2011, 12:26
    Hunny8 napisał:Tak na marginesie mam pytanko. Czy prawdą jest, że jak się opusci teren festiwalu w trakcie imprezy to nie mozna wrócić? Bo moim zdaniem to bez sesnu...skrzywienie
    No bez sensu. Dostajesz na wejściu bransoletkę na rękę i dzieki temu możesz wchodzić i wychodzić.
    Cytuj
  • Labradorka 19 maj 2011, 15:04
    Ja też wybieram się po raz pierwszy, żałuje, że dopiero teraz, bo na poprzednich edycjach bylo pare moich ulubionych zespołów. Znajomi, którzy już byli poradzili mi żeby sobie wziąć takie mokre chusteczki i lornetkęuśmiech
    Cytuj
  • Tre30n 19 maj 2011, 19:00
    Pozwólcie synowi jechać na openera i cieszcie sie, że nie chce jechać na Woodstockprzymrużenie oka
    Cytuj
  • marsjanin 19 maj 2011, 21:37
    Najważniejsze, że mają noclegi zaklepane. My jednak bierzemy namiot, będzie trudniej, ale za to bliżej... nie mogę się doczekaćwielki uśmiech
    Cytuj
  • Stinaa 19 maj 2011, 23:20
    No i na pewno taniej, bo z tego co pamiętam to pole namiotowe było wliczone w cenę biletu. Przynajmniej tak było, nie wiem jak teraz.
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum