Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Był ktoś na Heineken Open'er?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Był ktoś na Heineken Open'er?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Hunny8 20 maj 2011, 0:20
    No i nie jest to byle co, bo te bilety kosztują majątek! Obawiam się, że będę mieć dziurę budżetową do końca rokusmutny
    Cytuj
  • Manolito 20 maj 2011, 7:15
    U mnie też debet na koncie. Ale nie martw sie, na pewno nie będziesz żałować!
    Cytuj
  • pepperoncino 20 maj 2011, 10:34
    Byłem w 2007 Spaliśmy na polu namiotowym. Fakt, było tłoczno, namiot przy namiocie cisnota straszna. Ale za to jaki klimat... A co do bezpieczeństwa to bez zastrzeżeń, teren ogrodzone, wszystko oswietlone, do tego ochrona. Ok moze są niedociągnięcia, ale w kwestii bezpieczeństwa to jest za duża impreza żeby mogli sobie pozwolić na jakieś wtopy.
    Moim zdaniem najlepiej na polu. Koszty to raz, ale poza tym jak się jedzie to chce się poczuć ten klimat.
    Cytuj
  • r11 20 maj 2011, 13:18
    W sumie to bylabym gotowa nawet dopłacić do tego za pewność, że nic im tam się nie stanie. Ale skoro mówicie, że jest bezpiecznie... jeżeli chodzi o jakieś wyskoki, to fakt, też w sumie uważam, że jak będą chcieli to i na miejscu mogą coś nabroić. A poza tym... chyba czas się przyzwyczaić, ze stają się dorosli. Rozmawiałam dzisiaj z mamą jednego kolegi syna. Ona tez ma obawy, ale pozwoliła i jak sobie tak pogadałysmy to chyba się przekonałam... Tylko podobno tam nie mozna wnosić jedzenia ani picia, a na miejscu wszystko strasznie drogie?
    Cytuj
  • Manolito 20 maj 2011, 13:53
    Nie mozna wnosić, na terenie festiwalu sa specjalne kupony którymi sie płaci. Drożyzna straszna i do tego mega kolejki.
    Cytuj
  • Hunny8 20 maj 2011, 15:43
    No i uprzedzam, że jak tych kuponów nie wykorzystacie to z powrotem nie mozna ich wymienić na kasę! Warto wiedzieć. To takie praktyczne porady od starszych openerowcówuśmiech
    Cytuj
  • Labradorka 20 maj 2011, 17:08
    A można je sobie zostawić na następny rok?uśmiech
    Cytuj
  • Manolito 20 maj 2011, 17:43
    No co ty zapomnij... na to pewnie właśnie liczą organizatorzy, robiąc te kupony.
    Cytuj
  • Filiposlaw 20 maj 2011, 21:20
    Ja słyszałem, że na polu strasznie kradną. Wolałbym jednak nocować poza terenem. Tylko że to sporo podraża i tak nietanią imprezę:/
    Cytuj
  • Manolito 20 maj 2011, 23:08
    Własnie wprost przeciwnie. Jak na taką imprezę złodziejstwa jest bardzo mało. Jak pisałem dużo ochrony chociaz to oczywiście zalezy też jak kto swoich rzeczy pilnuje. Zawsze jacyś złodzieje się znajdą, ale to wszędzie. Mnie jakos nikt nie oskubał ani nikogo z moich znajomych.
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum