Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Prezent na Dzień Matki

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Prezent na Dzień Matki

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • caipirinha 21 maj 2011, 12:37
    Jak zwykle nie mam pojęcia co kupić mojej mamie... tzn wypstrykałam się z pomysłów, bo niedawno miała urodziny, wcześniej święta... co Wy kupujecie?
    Cytuj
  • Domatorres 21 maj 2011, 12:53
    Ja zawsze odwiedzam swoją z bukietem kwiatów. Z tym, że moja mama mieszka w innej miejscowości, więc samo to że się widzimy jest już małym swiętem.
    Cytuj
  • Aubiergine 21 maj 2011, 16:01
    A ja też właśnie nie mam pomysłusmutny Chętnie zrobiłabym coś sama (tym bardziej, że z kasą coś krucho u mnie) ale rączki jakby obie leweprzymrużenie oka Chyba skończy się na kwiatach i czekoladkach.
    Cytuj
  • zderzacz_hadronow 21 maj 2011, 17:56
    Moja mama lubi muzyka klasyczna. Idziemy do filharmonii jak co roku. Może zaproś gdzieś swoją mamę, do kina czy teatru albo restauracji. Na pewno ucieszy się z samego faktu, że się spotkacie, spędzicie razem trochą czasu. Moja bynajmniej traktuje to jak swiętouśmiech Bo na ogół tylko do siebie dzwonimy.
    Cytuj
  • Aubiergine 21 maj 2011, 20:40
    No tak tylko że ja wciąż mieszkam z rodzicami, więc raczej nie zdążymy za sobą zatęsknićprzymrużenie oka
    Cytuj
  • caipirinha 21 maj 2011, 22:16
    Ja bym swoją gdzieś chętnie zabrała, ale wiem że ona nie bardzo lubi chodzić do teatru ani kina a tym bardziej filharmonii. Po prostu nie przepada za chodzeniem na takie imprezy kulturalne, gdzie musi znosić czyjeś głupie zachowanie. Strasznie się wkurza, że ona przychodzi coś obejrzeć czy wysłuchać, kupuje bilet, a inni przeszkadzają głosno gadając, chodząc albo jedząc. To zdecydowanie odpada, ostatnio jak byłyśmy na koncercie to przed nami facet żył gume i ciągle cos komentował, myślałam, że moja matka go zdzieli torebkąprzymrużenie oka
    Cytuj
  • latynowska8 22 maj 2011, 1:35
    No to może zabierz ją na zakupy? Może przyda jej się jakis nowy ciuszek czy kosmetyk, a dodatkowa przyjemność we wspólnym myszkowaniu po sklepachuśmiech
    Cytuj
  • Mizantrop 22 maj 2011, 6:26
    Zdecydowanie mi brakowało na tym forum tego wątku do kolekcji "Co kupić na..." dzień matki, dzień ojca,dzień babci i dziadka, dzień kobiet, dzień dziecka i co tam jeszcze. A do tego święta takie, śmakie, ludzie czy Wy ciągle kupujecie prezenty? Moim zdaniem nie o to w tym wszystkim chodzi. Natomiast dobrym pomysłem wg mnie jest bukiet, bo kazda okazja jest dobra żeby podarować kwiaty. A nawet jej brak.
    Cytuj
  • Aubiergine 22 maj 2011, 9:10
    Jasne, że nie chodzi o jakieś nie wiadomo jakie prezenty, ale skro sa takie święta to wypadałoby je jakoś uczcić no nie? Poza tym komu jak komu, ale dla mamy to warto się postarać...
    Cytuj
  • panchita 22 maj 2011, 9:38
    No i bardzo dobrze, że ciągle sa jakieś święta, ja sie z tego bardzo cieszę, bez tego byłoby nudno i smutno. A skoro ktoś tyle tych świąt wymyślił, to znaczy, że ludzie gólnie lubią świętowaćuśmiech Co do prezentów to pewnie, że nie muszą być to nie wiadomo jak wypasione rzeczy, chyba, że kogoś stać. Ja np w taki dzień zapraszam moją mamę do kawiarni albo robię jej obiad, nie chodzi o to żeby się pokazać z niewiadomo jakim prezentem tylko pokazać komus , że jest dla nas ważny!
    Cytuj
1 2 3 4 z 4  
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum