Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Czym jechać do ślubu?, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czym jechać do ślubu?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Kejt01 8 wrz 2010, 14:41
    Dzięki za wsparcie animatorka uśmiech
    Co do ceny za dorożkę to z tego co się wstępnie orientowałam wyjdzie jakieś 250 zł za godzinę, ale może uda się wynegocjować trochę lepsze warunki przymrużenie oka
    Cytuj
  • amanda 8 wrz 2010, 16:52
    Kejt01 napisał:Dzięki za wsparcie animatorka uśmiech
    Co do ceny za dorożkę to z tego co się wstępnie orientowałam wyjdzie jakieś 250 zł za godzinę, ale może uda się wynegocjować trochę lepsze warunki przymrużenie oka
    Przy takiej cenie to musisz chyba poszukać jakiś konkretnych argumentów dla narzeczonego język
    Cytuj
  • Kejt01 8 wrz 2010, 18:49
    amanda napisał:Przy takiej cenie to musisz chyba poszukać jakiś konkretnych argumentów dla narzeczonego język
    Póki co liczę, że uda się jakiś dobry rabat wynegocjować... Chciałabym jeszcze porobić trochę zdjęć w tej dorożce uśmiech
    Dla wszystkich sceptyków zamieszczam zdjęcie język
    Cytuj
  • aleksander_wielki 8 wrz 2010, 22:33
    Bajeczne! przymrużenie oka
    A wzięłaś pod uwagę, że może padać? Co wtedy? Tyle kasy i jeszcze zmokniecie, czy będziecie siedzieć z parasolami?
    Cytuj
  • Kejt01 9 wrz 2010, 6:32
    Z tego co pisałeś, to sam się wybierasz do ślubu kabrioletem, więc w razie deszczu będziesz miał podobny problem język
    Na szczęście dorożka jest wyposażona w rozkładany daszek. Jak się dobrze przyjrzysz to już na zdjęciu widać, że można go rozłożyć z tyłu.
    Jeszcze nie wiem czy się zdecyduję na tą dorożkę... Jak narzeczony będzie bardzo sceptyczny to może w ramach kompromisu zdecydujemy się na limuzynę retro przymrużenie oka W sumie też są fajne uśmiech
    Cytuj
  • eweline 9 wrz 2010, 10:14
    Kejt01, głowa do góry! Ja jechała dorożką do ślubu i było super!!! Jeśli masz takie marzenie to nie rezygnuj z niego, bo już więcej taka okazja może się nie trafić.
    Koszt wynajęcia dorożki jest spory, ja zapłaciłam łącznie 2000 zł i do tego jeszcze była asysta koni - dwa z przodu i dwa z tyłu, też za dodatkową opłatą (800 zł).
    Wyglądało to cudownie i nawet mojemu sceptycznemu narzeczonemu się podobało (od razu się nie przyznał, bo mu było głupio, że cały czas narzekał na tą dorożkę przymrużenie oka.
    Myślałam, że zrezygnuję z tego, ale mój tata powiedział, że zapłaci i teraz naprawdę nie żałuję. Jeśli masz kasę, to naprawdę nie rezygnuj z marzenia!
    Pozdrawiam!
    Cytuj
  • Kejt01 9 wrz 2010, 11:20
    eweline dzięki za wsparcie uśmiech
    Muszę jeszcze przeliczyć wszystkie koszty i wtedy zadecyduję. 2000 zł to naprawdę sporo... Ale pewnie masz rację, że to jedyny taki dzień w życiu, więc nie ma co tak oszczędzać przymrużenie oka
    Cytuj
  • okeanna 9 wrz 2010, 12:58
    Jak dla mnie dorożka to trochę odjechany pomysł... uśmiech Będę jednak szła w stronę jakiegoś samochodu... Zwłaszcza, że ślub mamy w marcu, więc przy naszej kapryśnej polskiej pogodzie może być jeszcze za zimno na przejażdżkę dorożką. Miesiąc miodowy mogłabym spędzić w łóżku z chorymi zatokami skrzywienie
    Cytuj
  • gacek22 9 wrz 2010, 16:23
    Jeśli kiedyś znajdę odpowiednią osobę, to na ceremonię chciałbym podjechać takim wynalazkiem.
    Cytuj
  • zsp 13 wrz 2010, 10:53
    A może starym maluchem? Pani młoda byłaby prawdziwą bohaterką przymrużenie oka
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum