Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Czym jechać do ślubu?, strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czym jechać do ślubu?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • jaroslaw_kot 13 wrz 2010, 13:54
    gacek22 napisał:Jeśli kiedyś znajdę odpowiednią osobę, to na ceremonię chciałbym podjechać takim wynalazkiem.
    Niezłe przymrużenie oka
    A co do malucha, to dla każdego coś miłego, jeśli młodzi lubią takie klimaty to czemu nie?
    Ja osobiście do ślub pojadę po prostu swoim autem, przystroimy trochę, żeby dziewczyna nie marudziła, że nie jest odświętnie przymrużenie oka
    Cytuj
  • Lilijka 13 wrz 2010, 17:16
    A mi się marzy taki autobus - ogórek pomalowany w stylu flower-power i będziemy nim jechac razem ze wszystkimi gośćmi machając przez okna, a z tyłu będą brzęczeć puszkiwielki uśmiech Tylko jakos nigdzie nie widziałam żeby ktoś wynajmował taki pojazd...skrzywienie
    Cytuj
  • casinda_ebe 13 wrz 2010, 21:05
    Lilijka napisał:A mi się marzy taki autobus - ogórek pomalowany w stylu flower-power i będziemy nim jechac razem ze wszystkimi gośćmi machając przez okna, a z tyłu będą brzęczeć puszkiwielki uśmiech Tylko jakos nigdzie nie widziałam żeby ktoś wynajmował taki pojazd...skrzywienie
    Myślę, że powinnaś szukać, na pewno ktoś coś takiego ma przymrużenie oka
    Z tego co się orientuję, to w Poznaniu czasem jeżdżą takie ogórki, w ramach wycieczek po mieście, należą do mpk, więc może od nich też można wynająć? Nie wiem tylko, czy będą gdzieś mieli pomalowanego w kwiatki, to już raczej musiałabyś jakiegoś pasjonata znaleźć uśmiech Ale może daj ogłoszenia w różnych portalach, żuć na forach, może ktoś przeczyta i się odezwie uśmiech
    Cytuj
  • taxikorona 28 paź 2010, 19:13
    Myślę że pomijając znajomych posiadających fajny samochód możesz spróbować wynająć taksówkę. Wybór samochodów jest duży i cenowo dużo taniej niż limuzyny. Taksówkarz pozdejmuje oznaczenia na samochodzie i nikt nie będzie wiedział że to taxi. Cenowo zgodnie z licznikiem (Kielce) 3 zł / km ,40zł godz.postoju,do tego zapewne dojdzie opłata za rozbrojenie samochodu z oznakowania taxi, według mnie nie powinno to przekroczyć 20-50 zł. Trzeba się tylko konkretnie dogadać co do tych kosztów.
    Cytuj
  • namor70 28 paź 2010, 23:18
    Witamy.Nasz Ślub odbył się 23 pażdziernika 2010r. i jechaliśmy autem z lat 30 ,fakt że kosztuje prawie jak 3 limuzyny ale na taki wyjątkowy dzień można sobie pozwolić na trochę luksusu.Nie żałowaliśmy że zdecydowaliśmy się na takie auto,a wrażenie robił oszałamiające. A co do taksówki to ... uśmiech
    Cytuj
  • iwona_z 2 lis 2010, 11:35
    A gdyby tak pociągiem? Tylko trzeba mieć kościół blisko torów, ewentualnie zrobić ślub na świeżym powietrzu.
    Cytuj
  • specjalistka 4 lis 2010, 9:23
    To może od razu ślub w pociągu wziąć? Po co trudzić się wysiadaniem? Łatwo o pobrudzenie sukni panny młodej na naszych kolejach.
    Cytuj
  • casinda_ebe 4 lis 2010, 11:09
    specjalistka napisał:To może od razu ślub w pociągu wziąć? Po co trudzić się wysiadaniem? Łatwo o pobrudzenie sukni panny młodej na naszych kolejach.
    Świetny sposób! Tylko czy to możliwe? przymrużenie oka
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum