Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Prezent na 50. rocznicę ślubu, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Prezent na 50. rocznicę ślubu

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Grantorino 26 kwi 2011, 20:38
    Nie wiem ile chcecie przeznaczyć kasy na ten prezent, ale jak chcecie się złożyć to może jakąś wycieczkę? Albo weekend w hotelu w jakiejś uzdrowiskowej miejscowości.
    Cytuj
  • ciuciubabka 26 kwi 2011, 22:20
    O Boże, 50 rocznica to musi być coś naprawdę wielkiego! Jak ludzie to robią, że wytrzymują tyle lat ze sobą... respekt.
    Cytuj
  • Bancroft 27 kwi 2011, 0:02
    Oni chyba po prostu dobrze sie dobraliuśmiech Fajne te Wasze pomysły, dziękuje Wam. Musze to obgadać z moimi starszymi braćmi, ale mnie sie najbadziej spodobał pomysł z wyjazdem na weekend. Może nawet dalibyśmy radę zasponsorować im dłuższe wczasy...
    Cytuj
  • Domatorres 27 kwi 2011, 1:18
    Kiedyś zwyczajowo dawało się prezent nawiązujacy do aktualnej rocznicy, np na srebrne gody zrebrne sztućce, 50. rocznica to złote gody, więc może coś ze złota? Taka mała sugestia.
    Cytuj
  • ciuciubabka 27 kwi 2011, 6:24
    Domatorres napisał:Kiedyś zwyczajowo dawało się prezent nawiązujacy do aktualnej rocznicy, np na srebrne gody zrebrne sztućce, 50. rocznica to złote gody, więc może coś ze złota? Taka mała sugestia.
    A na papierową czy wełnianą? Bo i takie ponoć są gdzies tam na początkuuśmiech
    Cytuj
  • Domatorres 27 kwi 2011, 8:41
    No tak, dla żartu dawało się papierowe kwiaty albo wełniane np skarpety czy szaliki. A juz np na 15 rocznicę - kryształowy wazon, prezenty musiały być według stażu i zasługuśmiech
    Cytuj
  • Sissi87 27 kwi 2011, 9:02
    Bardzo fajny zwyczajuśmiech Szkoda, że go wcześniej nie znałam. A wie ktoś jak to jest z tymi rocznicami? Która jak sie nazywa?
    Cytuj
  • Mizantrop 27 kwi 2011, 12:07
    Sissi87 napisał:Bardzo fajny zwyczajuśmiech Szkoda, że go wcześniej nie znałam. A wie ktoś jak to jest z tymi rocznicami? Która jak sie nazywa?
    Gorzej jak kogoś nie stać na brylantyprzymrużenie oka
    Cytuj
  • birata 27 kwi 2011, 13:39
    Znalazłam coś takiego: http://www.we-dwoje.pl/rocznice;slubu,artykul,30.html
    Cytuj
  • Niania90 27 kwi 2011, 15:30
    U mnie w rodzinie w zasadzie nie obchodzi sie rocznic ślubu, w sumie szkoda. Może pierwsza, druga czy siódma nie są jeszcze takim powodem do dumy, ale jak para żyje zgodnie przez 20 lat i więcej to juz naprawdę osiągnięcie warte uczczenia nie sądzicie?
    Co do prezetów to mi przyszło do głowy jakieś dzieło sztuki, obraz lub rzeźba, które będzie takim wspólnym skarbem Małżonków.
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum