Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Prezent na 50. rocznicę ślubu, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Prezent na 50. rocznicę ślubu

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • becia_koronczarka 27 kwi 2011, 17:32
    Ja też myślę, że wycieczka czy wczasy to bardzo fajny pomysł. W końcu coś się rodzicom od życia należy. A jak przeżyli razem 50 lat (swoją drogą podziwiam!) to w domu pewnie wszystko już mają...
    Cytuj
  • Tre30n 27 kwi 2011, 20:08
    A może zorganizować im przyjęcie? Z wielkim tortem, szampanem i bukietem kwiatów? 50 róż to całkiem pokaźny bukiet! A jak zaprosicie gości to jeszcze przyniosa więcej prezentówprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Domatorres 27 kwi 2011, 23:08
    A lubia chodzić do teatru? Może bilety na jakiś spektakl albo kabaret...
    Cytuj
  • Gaik 28 kwi 2011, 1:11
    Widziałam niedawno w Almi Decor taki piękny zegar drewniany z ramką na zdjęcie lub na trzy zdjęcia. Był naprawdę przepiękny, zresztą tam jest wiele pieknych rzeczy. Ale z drugiej strony myślę, że para w tym wieku już nie marzy o przedmiotach do wyposażania domu, więc faktycznie pomysł z wycieczką byłby lepszy... szczególnie jeśli lubią podróżować.
    Cytuj
  • Barbra67 28 kwi 2011, 6:43
    Ja mam za sobą 30-lecie małżeństwa... muszę powiedzieć, że dostaliśmy z mężem podobny prezent - dzieci zasponsorowały nam trzydniową wycieczkę do Pragi, oboje bardzo lubimy to miasto i byliśmy tam wieki temu jako młodzi, jeszcze nie małżeństwo, a tysiące razy obiecywaliśmy sobie, że "wyskoczymy" tam na weekend, ale jakos nigdy się nie udawało. No i wreszcie żeśmy się doczekali, że nas dzieci zaorosiły na taki wyjazd. Było naprawdę wspaniale, zresztą wrzesień to chyba najlepsza pora na odwiedzenie tego miasta.
    Cytuj
  • Bancroft 28 kwi 2011, 7:00
    My będziemy rodzicom gratulować pod koniec sierpnia, co prawda ślub brali 10, ale tata ma w tym czasie rehabilitację, więc troche to przełożymy...
    Cytuj
  • Szachrajka 28 kwi 2011, 9:10
    Moja koleżanka na 20 rocznicę ślubu zrobiła rodzicom taki wielki album ze zdjęciami z całego okresu ich małżeństwa, jak się poznali, jak brali ślub, potem zdjęcia dzieci, z rodzinnych imprez... a i na koniec zostawiły jeszcze puste kartki do wklejania kolejnych zdjęć. A pokazała mi go mama koleżanki jak kiedyś u niej była, tak się chciała pochwalić, bo byli bardzo szczęsliwi i dumni z takiego prezentu! Uważam, że pomysł wspaniały.
    Cytuj
  • Bancroft 28 kwi 2011, 9:31
    Rzeczywiście super pomysł, rodzice byliby na pewno wzruszeni. Najfajniejsze, że to taki prezent, w który się wklada mnóstwo serca - i pracy. Pomysle i nad tym, może zdążyłabym pozbierać jakies fajne zdjęcia. Gorzej ze zrobieniem albumu, ale pewnie znalazłby się jakiś gotowy, wystarczyłoby powklejać zdjęcia, napisać jakieś fajne komentarze, przyozdobić... pomysł naprawdę piękny. Dziękujęuśmiech
    Cytuj
  • Piekarzowa 28 kwi 2011, 13:31
    Moi rodzice mają za sobą "dopiero" 40 rocznicę. W tym dniu zrobilismy uroczysty obiad i wręczyliśmy rodzicom ich portret... ślubnyuśmiech Namalowany ze zdjęcia a'la stare "monidło" byli zachwyceni, bo nigdy takiego portretu nie mieli. teraz wisi w salonieuśmiech
    Cytuj
  • Orion456 28 kwi 2011, 14:37
    A my z żoną zafundowaliśmy na 50. rocznice teściom super łoże małżeńskie, jako że każde ma problemy z kręgosłupem, to ma wysokiej klasy materac, z osobno podnoszonymi górnymi i dolnymi częściami sterowanymi na pilota, tak, że każde z nich może osobno podnieść sobie materac do czytania albo podnóżek unieść by zrelaksować nogiuśmiech
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum