Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Prezent na 50. rocznicę ślubu, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Prezent na 50. rocznicę ślubu

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • mika9285 12 sie 2011, 0:04
    Najlepszym prezentem na tak okrągłą rocznicę jest album ze zdjęciami w jakiejś atrakcyjnej formie. ładnie i oryginalnie wyglądają fotoksiążki i fotoalbumy. Do tego są trwałe i można je samemu zaprojektować. Super jest pomysł z wycieczką do miejsca ślubu uśmiech Romantyczny uśmiech
    Cytuj
  • hanka100 17 sie 2011, 19:06
    Zdjęcia zawsze są wspaniałym prezentem, zwłaszcza dla osób w podeszłym wieku którzy już raczej wspominają a nie wybiegają w przyszłość. Ja się odwazyłam na skonstruowanie drzewa genealogicznego ze wszystkimi cioteczkami, wujaszkami i czarnymi końmi rodziny uśmiech Prezent był strzałem w dziesiątkę. Cała rodzina przy obrazie wspominała, opowiadała zabawne i tajemnicze historie uśmiech Było naprawdę zabawnie
    Cytuj
  • nadobnij 18 sie 2011, 10:49
    Prezentem również będzie zrobienie im jakiegoś pamiątkowego obrazu np. na podstawie zdjęcia z odległej przeszłości, to też pozytywnie zaskoczy jubilatów. Można znaleźć bardzo wiele takich ciekawych pomysłów uśmiech
    Cytuj
  • peana 6 paź 2011, 16:01
    Moim zdaniem bardzo fajnym prezentem byłby wyjazd do SPA. Z tego co patrzyłam to Hotel Głęboczek oferuje vouchery prezentowe. A, że ofertę mają naprawdę ciekawą, to małżonkowie na pewno będą bardzo zadowoleni z takiego prezentu.
    Cytuj
  • karolkao89 11 lut 2013, 12:59
    Albumy, drzewa genealogiczne, wspolny wyjazd, portret lub karykatura malzonków, kolacja dla pary w jakims fajnym lokalu uśmiech
    Cytuj
  • nowika 11 lis 2013, 9:38
    naczynia Philipiak mogą się sprawdzić o ile jubilaci lubią kucharzyć i jeść zdrowe potrawy uśmiech
    Cytuj
  • 16 gru 2013, 11:52
    Może sesja zdjęciowa. Sesja zdjęciowa zrobiona przez dobrego fotografa będzie cudowna pamiątką.
    Cytuj
  • Francuzes 17 gru 2013, 10:05     (ostatnio zmieniony przez autora 18 gru 2013, 15:26, w całości zmieniany 3 razy)
    to całkiem niezły pomysł
    --
    [url=http://www.josilq.pl]JOSILQ - Firma L. Załęski[/url]
    Cytuj
  • indonezja 18 gru 2013, 10:55
    ja widziałam że tutaj mają fajnie podzielone prezenty ze względu na konkretną rocznicę : http://iprezenty.pl/prezenty/rocznica-slubu wiadomo każda rocznica jest inna są papierowe, diamentowe, złote uśmiech nie wiem tylko czy 50-ta to złota czy srebrna?
    Cytuj
  • sloneczko9 13 sty 2014, 17:32
    A moim zdaniem warto byłoby sprawić im coś praktycznego. Wiem, że starsi ludzie takie właśnie prezenty doceniają najbardziej.
    Osobiście postawiłabym na klasykę. Może być to na przykład komplet kryształowych kieliszków albo ładna karafka takie jak tutaj - Witeks ma swoją sieć sprzedaży w praktycznie całej Polsce tak więc łatwo będzie Wam znaleźć miejsce gdzie będzie można zaopatrzyć się w takie cuda.
    Ten zestaw jest na przykład przepiękny
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum