Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Prezent na Dzień Matki, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Prezent na Dzień Matki

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Aubiergine 23 maj 2011, 13:17
    Dzięki za link, niesamowite są niektóre rzeczy tam. Na pewno coś kupię. Ale na Dzień Matki w tym roku to juz raczej nie zdążę, zanim mi to wyślą to minie kilka dni. Ale dobrze wiedzieć, bo jeśli chodzi o prezenty to istna kopalnia pomysłów! Wielkie dzięki.
    Cytuj
  • caipirinha 23 maj 2011, 15:51
    Ale genialne rzeczy sa na tej stronie! 20 minut oglądania i zamówiłabym tam co najmniej kilka rzeczy. Ceny dość wysokie, ale w sumie to rozumiem, bo są to unikatowe rzeczy w dodatku artystyczne więc jak najbardziej to tłumaczy.
    Cytuj
  • Niania90 23 maj 2011, 17:13
    A ja robię dla mamy ciasto czekoladowe (jej ulubione oczywiście) w kształcie serca. no i oczywiście kwiatyuśmiech
    Cytuj
  • Iolla007 23 maj 2011, 18:11
    Moja koleżanka w zeszłym roku zrobiła swojej mamie najlepszy prezent - urodziła jej wymarzonego wnusia hahauśmiech Mama była zachwycona, ale już w tym roku raczej tego nie powtórzyprzymrużenie oka Ja ze swoją ide na lody, kupiłabym jej jakis prezent, ale twierdzi, że wszystko ma i strasznie marudzi jak dostaje jakieś prezenty.
    Cytuj
  • 30m1n1k4 23 maj 2011, 19:08
    czy ktoś z Was zamawiał kiedyś taki czekoladowy telegram? Co jakiś czas reklamują mi to w necie. Nawet mi sie to podoba, moja mamuska uwielbia czekoladę.
    Cytuj
  • Lilijka 23 maj 2011, 20:31
    Ja chyba kupię mamie coś praktycznego... Wiem, że marzy o blenderze, a z kolei nie lubi bibelotów, "durnostojek" kosmetyki i perfumy ma, ubrań jej sama nie kupię, a nie mam czasu żeby z nią sie wybrać. A z blendera wiem, że się ucieszy.
    Cytuj
  • don_corleone 23 maj 2011, 21:37
    Ja co roku kupuje swojej mamie perfumy. Ona mieszka na wsi i na co dzień nie mysli o tkaich rzeczach, wiec to jest dla niej luksusowy prezent. Taka już sie nam utarła tradycja na Dzień Matki.
    Cytuj
  • pukawka 24 maj 2011, 0:10
    Też uważam, że lepszy blender niż kolejna filiżanka albo czekoladki, choć to zależy co kto lubi. Moja mam ciągle się odchudza, więc czekoladki i tak by mi oddała. Jutro wybieram się żeby coś jej kupić, chyba masażer do stóp. Zawsze ja bolą latem.
    Cytuj
  • birata 24 maj 2011, 1:19
    Ja zawsze pytam mamę co by chciała. W tym roku zazyczyła sobie jakiś fajny zegar na ścianę w kuchni, bo zrobiła tam remont i chce sobie powiesić coś fajnegouśmiech Co myślicie o takim?
    Cytuj
  • Solniczka84 24 maj 2011, 8:14
    Zabiegi w SPA byłyby świetne, ale nie mam tyle kasy. Chyba kupię jakiś fajny krem. Albo zestaw, pewnie w sklepach sa jakieś promocyjne zestawy z tej okazji. Do tego kwiatek i już!
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum