Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Prezent na Dzień Matki, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Prezent na Dzień Matki

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Ervin 22 maj 2011, 12:18
    Ja swojej kupuje książki. Jak ktos lubi czytać to zawsze jest dobry prezent. A ostatnio jeszcze filmy na dvd.
    Cytuj
  • Grantorino 22 maj 2011, 16:09
    Jak myślicie, wypada kupić mamie odkurzacz? Zepsuł się jej i potrzebuje nowy, a wiem, że dla niej to spory wydatek.
    Cytuj
  • caipirinha 22 maj 2011, 19:44
    Grantorino napisał:Jak myślicie, wypada kupić mamie odkurzacz? Zepsuł się jej i potrzebuje nowy, a wiem, że dla niej to spory wydatek.
    Wiesz co to może kup jeszcze kwiaty i daj je składając życzenia, a ten odkurzacz daj jakoś później czy przy okazji... wyjdzie na pewno bardzije elegancko, a mama będzie wiedziała o co chodziprzymrużenie oka
    Cytuj
  • latynowska8 22 maj 2011, 20:33
    Mi też się wydaje, że tak będzie lepiej. Na pewno mama sie ucieszy z nowego odkurzacza, ale jak dostanie coś takiego w dniu swojego święta to pomyśli, że Twoim zdaniem nadaje się tylko do sprzątaniaprzymrużenie oka
    Cytuj
  • kompressor 22 maj 2011, 22:14
    Ja kupuje jakieś chabazie, znaczy kwiatki. Do tego jakieś ciacho wracając z pracy i pogawędzim przy herbacie...
    Cytuj
  • Hunny8 23 maj 2011, 0:08
    Ja juz mam dla mamy śliczną filiżankę w prezencie o, taką:
    A do tego pyszna herbatka zielona, bo taką najbardziej lubimyuśmiech
    Cytuj
  • Sissi87 23 maj 2011, 1:09
    Ja w tym roku zaszalałam - zafundowałam mojej mamusi dzień w SPA, oczywiscie sobie też, bo idziemy tam razemwielki uśmiech Ale jestem wytłumaczona, bo sama by tam nie poszła. Czeka nas masaż relaksujacy, odmładzjąca kąpiel w jakiejś kapsule i maska na twarz i ciało, będzie bosko!wielki uśmiechwielki uśmiechwielki uśmiech
    Cytuj
  • Aubiergine 23 maj 2011, 8:16
    Sissi87 napisał:Ja w tym roku zaszalałam - zafundowałam mojej mamusi dzień w SPA, oczywiscie sobie też, bo idziemy tam razemwielki uśmiech Ale jestem wytłumaczona, bo sama by tam nie poszła. Czeka nas masaż relaksujacy, odmładzjąca kąpiel w jakiejś kapsule i maska na twarz i ciało, będzie bosko!wielki uśmiechwielki uśmiechwielki uśmiech
    Jeśli też jesteś mamusią to jak najbardziej Ci się należyuśmiech
    Cytuj
  • Sissi87 23 maj 2011, 9:16
    No ja jeszcze nie. Ale się poświęcam coprzymrużenie oka hihihiuśmiech
    Cytuj
  • Szachrajka 23 maj 2011, 11:54
    Aubiergine napisał:A ja też właśnie nie mam pomysłusmutny Chętnie zrobiłabym coś sama (tym bardziej, że z kasą coś krucho u mnie) ale rączki jakby obie leweprzymrużenie oka Chyba skończy się na kwiatach i czekoladkach.
    Nie wiem co dokładnie miałaś na myśli, ale jak chcesz jakieś rekodzieło to piękne rzeczy znajdziesz na www.pakamera.pl/ tam jest mnóstwo oryginalnych prezentów, w różnych cenach więc na pewno coś można znaleźć.
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum