Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Prezent na Dzień Matki, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Prezent na Dzień Matki

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • freshuser 24 maj 2011, 8:44
    Też uważam, że trochę za dużo tych świątskrzywienie Ale moja matula ma w dzień matki urodziny, więc piekę dwie pieczenie na jednym ogniuprzymrużenie oka
    Cytuj
  • caipirinha 24 maj 2011, 10:14
    Ale nie napisałeś jaki masz dla niej prezent?
    Cytuj
  • birata 24 maj 2011, 13:54
    Byłam dzisiaj w perfumerii douglas i maja tam fajne zestawy z okazji Dnia Matki. Różne zapachy w promocyjnych zestawach, kosmetyki do makijażu też. I promocje cenowe na niektóre warto zajrzeć.
    Cytuj
  • Lilijka 24 maj 2011, 17:24
    Ja dziś dałam mamie bon upominkowy do Sephory żeby sobie sama coś wybrałauśmiech
    Cytuj
  • Aubiergine 24 maj 2011, 20:38
    Lilijka napisał:Ja dziś dałam mamie bon upominkowy do Sephory żeby sobie sama coś wybrałauśmiech
    To chyba mały falstart zaliczyłaśprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Lilijka 24 maj 2011, 23:59
    A bo moja mama jest Joasia i ma imieniny 24.05 więc prezent dostaje między imieninami a dniem matki zazwyczajuśmiech
    Cytuj
  • Grantorino 25 maj 2011, 6:11
    Lilijka napisał:Ja dziś dałam mamie bon upominkowy do Sephory żeby sobie sama coś wybrałauśmiech
    A co się robi z tym bonem? Można go wydać na cokolwiek? I jak go nabyć?
    Cytuj
  • Lilijka 25 maj 2011, 7:18
    Idziesz do Sephory i prosisz o taki bon, dostajesz taką jakby ulotkę (ale elegancką i w kopercie) wybierasz za jaką kwotę, płacisz i możesz go komuś podarować. I można po prostu zapłacić tym bonem w dowolnej sephorze ewentualnie dopłacając resztę. A, i jak jest fajna sprzedawczyni to do tej koperty z bonem dorzuci jeszcze jakieś próbkiuśmiech
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum