Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Czy masaż może odchudzić?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czy masaż może odchudzić?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • nafnafff 23 mar 2011, 15:13
    A ja kiedyś zagadnęłam moją masażystke o masaż odchudzający. Powiedziała mi, że jak nie mem zamiaru w tym czasie stosować diety i ćwiczeń, to żebym jej nawet głowy nie zawracała, bo będę potem na nią pomstować za brak efektówuśmiech
    Cytuj
  • 8I5I 23 mar 2011, 15:54
    Myślę,że porządny fachowiec od razu uprzedzi, że to jest tylko masaż wspomagający, a nie że nie wiadomo jak odchudzi. Na pewno wygląd skóry poprawi, bo zwiększy ukrwienie, a jeżli obrzęki limfatyczne zejdą to chyba też się liczy prawda? Wszystkie środki są ok, jeśli prowadzą nas do celuprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Manolito 23 mar 2011, 17:35
    Sorry, ale masaż odchudzający to dla mnie jakaś bzdura. Odchudzanie to dieta i ćwiczenia! Moja dziewczyna okładała się kiedyś takim zielonym błotem i owijała folią. Beczka śmiechuwielki uśmiech Niestety kilka stów poszło w błoto No tak, doslownieprzymrużenie oka Efekt był żaden.
    Cytuj
  • 30m1n1k4 23 mar 2011, 20:48
    Ale marketing robi swojeprzymrużenie oka Ciekawe ilu ludzi sie na to nabiera.
    Cytuj
  • becia_koronczarka 23 mar 2011, 22:42
    Ok, może nie stracisz paru kilo dzięki samym masażom, (choć kilka osób tutaj twierdzi co innego), ale jak ktoś chce zgubić więcej niż 5 kg to na pewno powinien zadbać o skórę, bo wiotczeje. Masaże na pewno pomogą zachować jędrność i nie zrobią się worki po utracie sporej ilości tłuszczu.
    Cytuj
  • caipirinha 24 mar 2011, 1:46
    Na pewno będzie efekt w postaci zredukowania cellulitu. A to jest zmorą wszystkich odchudzających sięuśmiech
    Cytuj
  • PannaDziewanna 24 mar 2011, 9:10
    Mimo różnych opinii chyba się zdecyduję, może przynajmnije szybciej doczekam się efektów dietyuśmiech
    Cytuj
  • Iolla007 24 mar 2011, 12:36
    Byłam kiedyś na takim masażu z olejkami eterycznymi, reklamowali go jako oczyszczająco-wyszczuplajacy. Co prawda byłam na tym tylko dwa razy i nie mierzyłam za bardzo czy mi obwody zmalałyprzymrużenie oka ale bylo to niesamowicie przyjemne i ponoć te olejki przyspieszały metabolizm, a dzięki temu usuwały cellulit i nadmiar wody. Bardzo to polecam, tylko nie gwarantuję odchudzania. Ale dla samego relaksu wartouśmiech Niestety ja już więcej nie mogłam, bo się okazało, że nie wolno mi masażu ze względu na stan zdrowia:/
    Cytuj
  • Gaik 24 mar 2011, 15:44
    Poczytajcie sobie tutaj o masażu, bardzo ciekawe informacje: http://forum.e-masaz.pl/viewtopic.php?t=1319
    Cytuj
  • Lorelei 24 mar 2011, 17:17
    Ludzie sam masaż wiadomo, że nikogo nie odchudzi, zwłaszcza jak będzie w tym czasie leżał przed telewizorem i jadł chipsy. Ale bankowo przyspieszy odchudzanie, jeśli będziemy na diecie i aktywni fizycznie!
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum