Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Czy masaż może odchudzić?, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czy masaż może odchudzić?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • wee3 24 mar 2011, 19:16
    Nie wmówicie mi, że nie działa, bo wiem jakie efekty ma moja koleżanka! Po dwóch seriach (w sumie 20 masaży) ma piekny brzuch, bez fałdy, którą obie miałyśmy po ciąży, jędrny i gladki. W biodrach schudła wyraźne, nosi mniejsze spodnie i w ogóle wypiękniała w oczachuśmiech Ja sobie już zażyczyłam na urodziny taką serię i nie moge się doczekać. A i dodam, że ona też tylko słodcycze odstawiła, nie katowała się drakońską dietą. A co do sportu to cały dzień jest w ruchu, bo taką ma pracę.
    Cytuj
  • Szachrajka 24 mar 2011, 20:27
    Tak naprawdę, wbrew temu co pisza niektórzy, to zrzucając zbędne kilogramy nie powinno się zapominać o masażach! One poprawiają krążenie, ujędrniają skórę, działają antycellulitowo. Z takim wspoamaganiem na pewno szybciej ubędzie nam tkanki tłuszczowej. A wiedzę czerpię od świetnego masażysty - mojego chłopakauśmiech
    Cytuj
  • 8I5I 24 mar 2011, 22:02
    Niektórzy to mają szczęścieprzymrużenie oka
    Cytuj
  • KoKoszka 24 mar 2011, 22:39
    Takie masaże są bardzo drogie. A jeśli chodzi o efekty to liczy się głównie systematyczność, więc lepiej samemu w domu pod prysznicem masować się codziennie a nie raz na tydzień kłaść na łóżku masażysty za grube pieniądze, bo raz na tydzień to zdecydowanie za mało!
    Cytuj
  • Lorelei 25 mar 2011, 1:42
    Też tak sądzę. W dodatku teraz można kupić sobie samemu w sklepie różne cuda jak przyrządy do masażu (a takimi wypustkami) i różne olejki antycelulitowe. Przy regularnym stosowaniu prędzej same się wyszczuplimyuśmiech
    Cytuj
  • 30m1n1k4 25 mar 2011, 7:54
    Święta racja! Zwłaszcza, że wtedy przy okazji wkładamy spory wysiłek w masowanie, czyli same ćwiczymy zamiast leżećuśmiech Oto i klucz do sukcesuwielki uśmiech
    Cytuj
  • peana 28 mar 2011, 14:24
    Jeżeli jedynie będziemy pokładać nadzieję w masażu to raczej wątpliwe jest, że drastyczne schudniemy. Jednak uważam, że żeby skutecznie schudnąć to najlepiej jest się zgłosić do specjalisty, który powie co jeść, oraz ćwiczyć. Np. w Centrum Medycznym Vimed jest możliwość zrobienia sobie diety opartej na indywidualnym kodzie metabolicznym. Cały czas jest się tam pod opieką dietetyka oraz lekarza, co na pewno pomaga w zdrowym odchudzaniu. Moim zdaniem taki sposób zrzucania kilogramów jest o wiele efektywniejszy.
    Cytuj
  • jalowy 28 mar 2011, 16:41
    Jeśli chodzi o masaże odchudzające to wywalanie kasy w błoto. Bez diety i sportu nie będzie efektów.
    Cytuj
  • konto_usuniete_242587 13 kwi 2011, 8:34
    wee3 napisał:Nie wmówicie mi, że nie działa, bo wiem jakie efekty ma moja koleżanka! Po dwóch seriach (w sumie 20 masaży) ma piekny brzuch, bez fałdy, którą obie miałyśmy po ciąży, jędrny i gladki. W biodrach schudła wyraźne, nosi mniejsze spodnie i w ogóle wypiękniała w oczachuśmiech Ja sobie już zażyczyłam na urodziny taką serię i nie moge się doczekać. A i dodam, że ona też tylko słodcycze odstawiła, nie katowała się drakońską dietą. A co do sportu to cały dzień jest w ruchu, bo taką ma pracę.
    Napisz proszę, czy te masaże były bardzo silne i bolesne?
    Od tygodnia chodzę na masaże całego ciałała, takie ujędrniająco-wyszczuplające, ale nie boli jakoś bardzo, chwilami zaboli tylko, mam też niewielkie siniaki, jednak nie jest to jakiś hardcore uśmiech
    Cytuj
  • hekate 8 cze 2011, 22:07
    Wydaje mi się, że masaż może być pomocny podczas ujędrniania, czy zwalczania cellulitu, ale żeby schudnąć to na pewno same masaże nie wystarczą. Jest tu potrzebna porządna dieta, oraz trening. Niestety zrzucanie zbędnych kilogramów nie jest takie proste przymrużenie oka
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum