Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Czy masaż może odchudzić?, strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czy masaż może odchudzić?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • patryks 8 cze 2011, 22:18
    Jestem masażystą i wiem że masaż jest bardzo pomocny w zrzucaniu kilogramów. Oczywiście sam nie wystarcza i nie zdziała cudów. Jednak przy kilku ograniczeniach i zmianach + masaż (szczególnie izometryczny) potrafi zdziałać bardzo wiele a efekty mierzy się w centymetrach.
    Cytuj
  • hekate 25 cze 2011, 19:53
    Również uważam, że masaże mogą być pomocne podczas odchudzania. W warszawskim IQ MediSPA można sobie zrobić skuteczny masaż Thalgomince LC24, który oprócz tego, że odchudza to również ujędrnia. Moim zdaniem to może być świetne uzupełnienie diet oraz treningu.
    Cytuj
  • Merid 23 lip 2011, 13:43
    Masaż może wspomóc pewne procesy, ale nie przesadzajmy. O nadwadze musimy wiedzieć troszkę więcej poczytajcie. Po masażach co nie którzy klienci, przybierają na wadze, i tak bywa...
    Cytuj
  • magda_lena28 11 wrz 2011, 8:10
    ja swoja diet ewzmacniam masażami z bańki chińskiej poczatkowo robiłam sobie je sama ale efekt był nie wielki az któregos razu zgadałam sie z moim dietetykiem i mi polecił masażystę i efekt jest porażający to naprawde działa ale strasznie boli nie jest to relaksacyjny masaz ale warto uśmiech chdze do pana rafała z halsy
    Cytuj
  • cinderella2 12 wrz 2011, 19:13
    Odchudzić raczej, nie, ale na pewno moze pomoc. Np. ujedrnic cialo uśmiech
    Cytuj
  • tetete 22 wrz 2011, 16:07
    Oczywiście, że tak! Zwłaszcza jeśli robiony jest regularnie. Warto od czasu do czasu zasponsorowac sobie wizytę w spa z jakimiś fajnymi antycellulitowymi masażami. Byłam na takich w Głęboczku i było meeega przyjemnie, do tego relaksująco i skóra po tym zabiegu była fajnie napięta jeszcze przez długi czas. Masaże pobudzają krążenie w całym ciele, dzięki temu lepiej spala się tłuszcz.
    Cytuj
  • julitta 10 maj 2012, 20:22
    to zawsze jakaś alternatywa dla diet i ćwiczeń na które nie mam sił ani chęci skrzywienie ale niestety te masaże kosztują, nie ma innej metody na schudnięcie? bez wydawania pieniędzy i męczenia się?
    Cytuj
  • paramumik 11 maj 2012, 12:36
    Dziewczyny! Taki masaż to może Wam najwyżej odchudzić portfele wielki uśmiech Jedyne, co oprócz diety i ćwiczeń może nam pomóc to kosmetyki, Uroda naszego tłuszczyku jest taka, że odpowiednie kremy potrafią znacznie wspomóc odchudzanie.
    Cytuj
  • alka7 13 maj 2012, 17:46
    A ja znam znakomity,szybki i przede wszystkim darmowy sposóbuśmiech Otóż dziewczynki seks jako metoda na schudnięcie!!! Tutaj wszystko macie napisane,to naprawdę działauśmiech
    Cytuj
  • Marta30S 30 paź 2012, 10:54
    Chyba masażystę taki masaż może odchudzić...przymrużenie oka
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum