Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Czy masaż może odchudzić?, strona 6

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czy masaż może odchudzić?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • RiSwww 30 paź 2012, 13:39
    najlepszy i najtańszy sposób na spadek wagi to: sport i zdrowe odżywianie uśmiech
    Cytuj
  • goracykubek 30 paź 2012, 14:56     (ostatnio zmieniony przez autora 30 paź 2012, 14:58, w całości zmieniany 1 raz)
    masaz jest swietny jako metoda relaksacjiuśmiech a jak jestes zrelaksowana to wtedy masz lepszy metabolizm wiec jedno z drugim jest powiazane
    Cytuj
  • Kajakarz 3 gru 2012, 20:36
    Chyba jak się będziemy masować przez cały dzien..
    to masażysta schudniewielki uśmiech
    Cytuj
  • mery9 8 gru 2012, 15:27
    Ostatnia odpowiedź mi się najbardziej podobała uśmiech Nie ma opcji, żeby znacząco schudnąć bez odpowiedniej diety i wysiłku fizycznego. Co do tego drugiego to zawsze myślałam, że najlepiej postawić na trening kardio jeśli chce się schudnąć, aż do dziś kiedy przeczytałam, że to mięśnie zwłaszcza przyśpieszają metabolizm. Wdzieliście o tym?

    "Ćwiczenia kardio to idealny sposób na bieżące (na czas trwania wysiłku) przyspieszenie metabolizmu. Natomiast ćwiczenia siłowe są jedyną metodą na przyspieszenie metabolizmu na stałe – ćwiczenia siłowe rozbudowują mięśnie, a im większa masa mięśniowa, tym szybszy metabolizm zarówno spoczynkowy (gdy pozostajesz bez ruchu) jak i wysiłkowy (wtedy, gdy ćwiczysz)."
    źródło:
    To jakby trochę zrewolucjonizowało moje podejście do odchudzania i utrzymywania ładnej sylwetki
    Cytuj
  • kafara 11 gru 2012, 11:12
    Nie wiem czy szybkie odchudzanie jest aż tak dobre. Pożądany spadek wagi to tak 1kg na tydzień. sama przymierzam się do przystąpienia do diety cambridge, narazie czytam i zapoznaję się z jej działaniem. czy ktoś z Was ją zna osobiście? stosuje lub stosował kiedyś?
    Cytuj
  • pistacja 13 gru 2012, 14:37
    Sam masaż nie odchudzi. Trzeba oczywiście dodatkowo uprawiać sport i stosować zdrową dietę. Zresztą taki masaż możemy robić same w domu przy użyciu dobrego kremu wyszczuplającego, specjalnymi rękawicami, lub po prostu rękami. W internecie jest mnóstwo wskazówek jak go robić.
    Cytuj
  • Aquarella 18 gru 2012, 14:34
    A mnie się wydaje, że odchudzanie to bardzo indywidualna sprawa, zależna przede wszystkim od skal nadwagi. Podczas, gdy jednym wystarczy masaż, trochę ruchu lub zmiana diety, inni kwalifikują się do operacji (o czym można poczytać też tu:
    Cytuj
  • Marta30S 29 gru 2012, 21:47
    Dokładnie - przy masowaniu to najprędzej schudnie masażysta.
    Dobrze napisaneprzymrużenie oka
    Ja chodziłam na masaże, ale dla dobrego samopoczucia a nie odchudzania, no ale co kto woli.
    A na samo odchudzanie, to polecam zieloną kawę (działa), basen, dużo ruchu i trochę silnej woli do nie podjadania ciastek...
    Cytuj
  • zuzia83 2 sty 2013, 13:17
    Moja koleżanka chodzi na masaż roletic - są to jakieś masujące rolki. Podobno jest to dość nieprzyjemne, ale bardzo skutecznie radzi sobie z callulitem. Do tego smaruje się kremem Revitol Cellulite i oprócz cellulitu pozbywa się także trochę tłuszczu. Podobno zmnienił jej się obwód uda o 3 cm po 4 masażach wraz z kremem.
    Cytuj
  • gieniastus 4 sty 2013, 16:29
    wiesz, od samego masażu nie schudniesz. to przecież dłuższy proces niż trochę masowania wielki uśmiech ale może to być dobry początek język
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum