Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Jak usunąć blizny, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak usunąć blizny

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Lilijka 11 wrz 2010, 17:31
    Jeszcze tak a propos masci, to ten cepan jest własciwie polskim odpowiednikiem contratubexu tylko jest kilka razy tańszy i jest w formie tłustej masci, co lepiej pozwala blizny masować niż wodnistym żelem,od którego skora się bardziej napina.
    Cytuj
  • Stinaa 11 wrz 2010, 20:33
    Z tego co piszecie (dzięki za wszystkie odpowiedzi!) to chyba nie mam co liczyć na to, że sama sie z ta blizną uporam. Umówię się do chirurga i spytam o te dermabrazje, ale jakby ktoś miał taki zabieg (laserowo) to bedę wdzięczna za opinie o tym. Z tego co wiem to dość duży wydatek...
    Cytuj
  • studioefekthome 14 wrz 2010, 15:51
    proponujemy mikrodermabrazje, cellulogie , mezoterapie bezigłowa - naprawdę działa ale tylko przy cyklu zabiegów uśmiech
    Cytuj
  • Eli2010 14 wrz 2010, 17:52
    No ale takie zabiegi sa skuteczne chyba tylko w przypadku blizn płytkich, bo pooperacyjne mają to do siebie, że cała tkanka w tym miejscu jest inna, twarda i nieelastyczna więc zabiegi kosmetyczne raczj tego nie usuną...
    Cytuj
  • KoKoszka 14 wrz 2010, 20:27
    Chodzi chyba o efekt estetyczny, np rozjasnienie blizny... sam wygląd na pewno się poprawi.
    Cytuj
  • olanowik 29 kwi 2013, 8:24
    Ja nie mam tego problemu z bliznami chociaż może jakieś drobne rozstępy są . Regularnie stosuje olejek nawilżająco - ujędrniający, który efektywnie zwalcza wszelkie niedoskonałości skóry. Możecie go spróbować, polecam. 

    Cytuj
  • Zuza_33 8 maj 2013, 18:07
    Na usunięcie blizn polecam Instytut DermaMed we Wrocławiu. Pracują tam sami specjaliści i zawsze służą pomocą co do sposobu usunięcia. Po mojej bliźnie nie ma śladu uśmiech
    Cytuj
  • zott 24 maj 2013, 13:48     (ostatnio zmieniony przez autora 24 maj 2013, 18:00, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja jak miałam blizny to zdecydowałam się na zabiegi kosmetyczne w klinice Derma –Clinic
    Cytuj
  • ElaW 17 cze 2013, 22:16
    w centrum laseroterapii Elite w Warszawie wykonują tego typu zabiegi laserem FRAXEL teraz jest na niego 20% zniżki, polecam, bo to w pełni profesjonalne miejsce, miałam tam już kilka zabiegów i zawsze byłam zadowolona.
    Cytuj
  • Kajakarz 24 cze 2013, 8:07
    A ogólnie to blizny usuwa sie chirurgicznie przez dział chirurgii plastycznej, tak?
    Chodzi mi o to, czy jeśli szukam lekarza który "to" zrobi, to powinienem w dziale [url=http://www.znanylekarz.pl/chirurgia]chirurgia[/url] (przykład) czy chirurgia plastyka?
    Ja troche mało kumaty jestem w tych zdrowotno - medycznych sprawach.
    ?
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum