Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Jak usunąć blizny, strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak usunąć blizny

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • ElaW 2 lip 2013, 15:45
    Kajakarz napisał:A ogólnie to blizny usuwa sie chirurgicznie przez dział chirurgii plastycznej, tak?
    Chodzi mi o to, czy jeśli szukam lekarza który "to" zrobi, to powinienem w dziale chirurgia (przykład) czy chirurgia plastyka?
    Ja troche mało kumaty jestem w tych zdrowotno - medycznych sprawach.
    ?
    Ja polecam Ci centrum laseroterapii Elite w Warszawie, sama miałam tam kilka zabiegów i jestem bardzo zadowolona, wszelkie niezbędne informacje znajdziesz na ich stronie są tam opisy zabiegów i cennik, także na pewno znajdziesz wszystko co Cię interesuje.
    Cytuj
  • albertzostaw 2 lip 2013, 21:22
    Hejka,

    z tego co widzialem w necie, to w Londynie jest klinika Lukas Biosurgery leczenie pijawkami, gdzie usuwaja blizny przy pomocy pijawek. Na ich stronie wyczytalem, ze "Fibrynolizyna i Kolagenaza zmniejszają gęstość tkanki tworzącej bliznę." - a sa to zwiazki zawarte w slinie pijawek lekarskich. Nie wiem czy czasem nie maja tez dzialajnosci we Wroclawiu, bo tak by wynikalo z ich strony. Zawsze mozna sie do nich zworcic z zapytaniem bo to sa pasjonaci i naukowcy. Kiedys rozmawialem z jednym z tamtejszych hirudoterapeutow. Mieli sie wybierac gdzies do Ameryki Poludniowej po jakas olbrzymia pijawke... Oni na pewno udziela Ci fachowej odpowiedzi za darmo. Ja ekspertem nie jestem, ale moze tak moge pomoc poprzez podanie linka do kontaktu z kims kto moze Ci cos doradzic z bliznami. Ich strona to www.lukas-biosurgery.co.uk i tam masz duzo inormacji o tym jak i co leczyc pijawkami, a jak klikniesz w dzial kosmetycznych terapii to masz szczegolowe info. Pozdrawiam
    Cytuj
  • ElaW 8 lip 2013, 12:29
    Kajakarz napisał:A ogólnie to blizny usuwa sie chirurgicznie przez dział chirurgii plastycznej, tak?
    Chodzi mi o to, czy jeśli szukam lekarza który "to" zrobi, to powinienem w dziale czy chirurgia plastyka?
    Ja troche mało kumaty jestem w tych zdrowotno - medycznych sprawach.
    ?
    O znalazłam dokładnie laser nazywa się Feaxel, cały opis znajdziesz na stronie Elite tu: uśmiech mam nadzieje, że pomogłam uśmiech. I powodzenia uśmiech.
    Cytuj
  • pomadka 13 mar 2014, 12:21
    sposobów na usuwanie blizn jest bardzo dużo, ale to, jaki będzie dla nas najlepszy i jakie te blizny są, ale myślę, że najlepiej udać się do dobrego lekarza co powie, jaka metoda będzie najlepsza. Słyszałam, że dr Wasiluk wykorzystuje frakcyjną radiofrekwencją mikroigłową do usuwania blizn. Ktoś z Was może poddał się takiemu zabiegowi i może coś więcej powiedzieć na ten temat?
    Cytuj
  • domat 24 lut 2015, 10:03
    Do rozjaśnienia blizny z powodzeniem można zastosować Alcepalan plus alantoine lub Cepan. Ważne aby skóra była odpowiednio nawilżona. Można również wybrać się do [url=http://mylekarze.pl/chirurg/warszawa]chirurga[/url]. W Warszawie znajdziecie ich sporo.
    Cytuj
  • Sajana 2 mar 2015, 5:18
    Blizny i blizny, nigdy jedna drugiej nie równa. Zaraz po powstaniu jest bardziej podatna na działanie zewnętrze, ale już po kilku miesiącach trudno samemu coś z nią zrobić. Dużo rozmawiałam o tym z dr Aleksandrą Jagielską, gdy pomagała mi usunąć moje stare blizny po cesarskim cięciu. Najważniejsza była pierwsza ocena dermatologiczna i proces leczenia był wieloetapowy i zmieniany w zależności od efektów. Najbardziej pomogło mi działanie laserów jaki były poddane moje blizny w klinice.
    Cytuj
  • sloneczko9 23 lip 2015, 6:22
    Dokładnie, Na każdą blizne powinno być inne leczenie. Największy problem jest chyba z bliznami potrądzikowymi, z którymi sama w przeszłości walczyłam.W koncu zdecydowałam sie na rozwiązanie polecone mi przez lekarza dermatologa. Czyli laserowe usuwanie blizn. Efekt super ! Blizny potrądzikowe praktycznie niewidoczne.
    Jest jednak wiele róznych metod. Na stronie mozecie sobie poczytać o poszczególnych:
    http://bliznapotradzikowa.pl/metody-leczenia-blizn-potradzikowych/
    Cytuj
  • pistacja 23 lip 2015, 13:50
    Takie laserowe usuwanie blizn jest chyba najlepszą opcją.
    Cytuj
  • Larv60 23 lip 2015, 17:28
    teraz bardzo popularne są różne kremy i plastry na blizny.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum