Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Krem do rąk, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Krem do rąk

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Ecia 30 cze 2014, 10:28
    Ja zawsze polecam Neutrogenę, rewelacyjnie działa na dłonie
    Cytuj
  • Jol-anta 17 lip 2014, 10:18
    A dobry krem dla dziecka? Jak wracamy z basenu to przy paznokciach i na opuszkach ma bardzo suchą, pomarszczoną skórę.
    Cytuj
  • Kakaczor 17 sty 2016, 23:00
    Pomyślałam, że podrzucę moje najnowsze odkrycie http://www.garnier.pl/cialo/piekno/potrzeby/krem-do-rak Akurat dzisiaj kupiłam sobie krem z Garniera i od razu przyniósł mi ulgę.
    Cytuj
  • Daria05 27 sty 2016, 10:50
    Już trzeci rok stosuję Oeparol Balance. Dobrze nawilża skórę, pozostawia ją jędrną. Dobrze się wchłania i ma przyjemny zapach.
    Cytuj
  • jarzebina 28 sty 2016, 11:39
    Też go stosuję, szczególnie zimą, bo wtedy najbardziej przesusza mi się skóra. Jest niedrogi i skuteczny.
    Cytuj
  • inka28 4 lut 2016, 12:29
    ja oprócz normalnego kremu do rąk,to na noc smaruję dłonie maścią retimax 500, zawiera dużą dawkę witaminy A i bardzo dobrze odżywia i regeneruje skórę
    Cytuj
  • veganka 5 lut 2016, 13:24
    ja mam teraz strasznie wysuszone dłonie, dlatego codziennikie smaruję je kremem, kupiłą oeparol z wiesiołkiem, bardzo ładnie nawilża.
    Cytuj
  • sylwusia163 19 lut 2016, 18:24
    Też go uzywam. W ogóle jestem fanką całej serii z oeparola. Mają szeroką game kosmetyków a poza tym są naprawdę dobrej jakości.
    Cytuj
  • jarzebina 22 lut 2016, 10:29
    No i nie kosztują majątku, to też duży plus.
    Cytuj
  • veganka 23 lut 2016, 15:40
    ale przecież o jakości kosmetyku nie decyduje cena, często te tańsze mają lepszy skłąd niż te drogie.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: Pokonac stres!