Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Krem do rąk, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Krem do rąk

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Selenaa 23 mar 2016, 14:27
    Kremy do rąk kupuję akurat rożne , nie mam jakiegoś ulubionego, Często jednak je zamawiam na ekobieca.pl ponieważ są tam warte uwagi promocję gdzie w stacjonarnych sklepach tego nie ma.
    Cytuj
  • sylwusia163 29 mar 2016, 21:39
    Trzeba troche poszperac i niestety eksperymentować na sobie. Na mnie najlepiej działał ten krem z oeparola balance i cena też była jednym z ważnych dla mnie aspektów.
    Cytuj
  • Daria05 31 mar 2016, 10:42
    No tak, można wejść do Rossmanna i długo wybierać. Cena owszem, ważna rzecz, ale jednak skład również istotny, no i czasem nieco wyższa cena rekompensowana jest dobrą wydajnością.
    Cytuj
  • hanka100 22 kwi 2016, 1:42     (ostatnio zmieniony przez autora 22 kwi 2016, 1:43, w całości zmieniany 1 raz)
    sylwusia163 napisał:Trzeba troche poszperac i niestety eksperymentować na sobie.
    Niestety taka prawda. Trzeba trochę potestować, aby przekonać się co na nas najlepiej działa. Dla siebie już znalazłam odpowiedni krem http://www.laroche-posay.pl/produkty-do-zabieg%C3%B3w-piel%C4%99gnacyjnych/Lipikar/Lipikar-Xerand-Krem-do-r%C4%85k-p4056.aspx . Możesz się tym sugerować i wypróbować u siebie jeśli chcesz.
    Cytuj
  • UllKa 25 kwi 2016, 20:54
    Tego nie miałam.
    Cytuj
  • veganka 27 kwi 2016, 22:12
    ja teraz używam zwykłego kremu do rąk oeparol z wiesiołkiem, bardzo fajnie radzi sobie z podrażnieniami skóry, które mi wyskakują po chemii któej używam na codzień.
    Cytuj
  • janna 28 kwi 2016, 14:36
    Krem do rąk muszę nakładać po każdym umyciu rąk czy zmywaniu. Mi ten krem też łagodzi podrażnienia i szybko przynosi ulgę, Bardzo dobrze i na długo nawilża skórę a rączki po nim są gładziutkie uśmiech
    Cytuj
  • Natalia28 13 maj 2016, 15:03     (ostatnio zmieniony przez autora 20 maj 2016, 10:14, w całości zmieniany 1 raz)
    O dziwo, pielęgnacja dłoni jest jedną z najtrudniejszych pielęgnacji ciała... Tu piszą, jak nawilżyć dłonie http://zdrowe.net/najlepsze-zabiegi-pielegnacyjne-do-rak-czyli-jak-nawilzyc-i-wygladzic-suche-dlonie Ja już od dawna używam Vichy do pielęgnacji rąk uśmiech
    Cytuj
  • veganka 7 cze 2016, 20:15
    mnie się po chemii eż bardzo mocno podrażniają dłonie, zawsze muszę je zmarować, teraz używam kremu do rąk z oeparola z wiesiołkiem w składzie, dobrze sobie radzi z podrażnieniami. niestety mycie rąk czy sprzątanie w rękawiczkach nie wchodzi w grę, już robiłam takie podchody i było bardzo niewygodnie.
    Cytuj
  • jarzebina 8 cze 2016, 15:15
    Kwestia przyzwyczajenia tak naprawdę. Ja też nie umiałam, było mi niewygodnie, a teraz nie wyobrażam sobie robić tego bez rękawiczek. A stan moich rąk mówi sam za siebie. Oczywiście kremów nadal używam, nawet mam ten sam z oeparola, co Ty uśmiech Ale skóra już mi nie pęka ani się nie przesusza.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: Pokonac stres!