Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Krem do rąk, strona 6

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Krem do rąk

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Ecia 9 maj 2017, 21:49
    Zaciekawiłyście mnie tymi rękawiczkami złuszczającymi, jak to działa i gdzie kupujecie ?
    O rękawiczkach bawełnianych to inaczej słyszałam, żeby własnie dać jakiś olejek, rękawiczki ale lateksowe i np iść pracować by się dłonie spociły...
    Cytuj
  • nina_ky 12 maj 2017, 13:57
    Ja mam teraz krem Isana Med. I jestem z niego bardzo zadowolona, bo świetnie nawilża dłonie.
    Cytuj
  • jarzebina 26 maj 2017, 23:44
    Ecia napisał:Zaciekawiłyście mnie tymi rękawiczkami złuszczającymi, jak to działa i gdzie kupujecie ?
    O rękawiczkach bawełnianych to inaczej słyszałam, żeby własnie dać jakiś olejek, rękawiczki ale lateksowe i np iść pracować by się dłonie spociły...
    w douglasie na przykład, albo w necie, polecam stronę byolie. Co do działania to po prostu wkładasz takie rękawiczki, czekasz z tym około 20 minut, potem masujesz skórę, tak ścierając jakby ten martwy naskórek, na koniec spłukujesz.
    Cytuj
  • Kanita 30 maj 2017, 21:37
    Zgadzam się, że krem to ważna sprawa, ale też raz na jakiś czas warto zafundować swoim dłoniom mocne złuszczanie, peeling czy właśnie maskę Epiltouch, ja jestem jej fanką przymrużenie oka
    Cytuj
  • MartynKa79 31 maj 2017, 17:50
    A ile kosztuje taka maska? Może użyć jej również facet?
    Cytuj
  • czarnaJagoda 31 maj 2017, 21:43
    Czyli warto zainwestować w epiltouch, widzę. Martynka na stronie, która dziewczyny podały widziałam też wersję dla facetów. przymrużenie oka
    Cytuj
  • Caira 1 cze 2017, 11:32
    Fajna sprawa z ta maską, będe również musiała przetestowac. Faceta raczej swojego na to nie namówię, ale epiltouch może naprawi moje ręce język
    Cytuj
  • czarnaJagoda 30 cze 2017, 19:18
    Kto wie, może ci się uda. Mój się bronił, ale w końcu dał się namówić i teraz sam się dopomina, żeby i jemu epiltouch zamawiać. przymrużenie oka
    Cytuj
  • KlaudiaN 28 lip 2017, 10:28
    ja głównie krem nivea uśmiech zadnych innych
    Cytuj
  • Petrova 31 lip 2017, 22:10
    czarnaJagoda napisał:Kto wie, może ci się uda. Mój się bronił, ale w końcu dał się namówić i teraz sam się dopomina, żeby i jemu epiltouch zamawiać. przymrużenie oka
    No to zamów mu, akurat w dobrej cenie są http://byolie.com/pl/product/epiltouch-dla-niego/ - 29 pln nie majątek, a efekty są naprawdę super. uśmiech
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: Pokonac stres!