Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Skuteczny krem nawilżający, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Skuteczny krem nawilżający

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • zylek 26 lis 2015, 13:32
    Krem kwiatowy HB, czyli od Hildegard Braukmann. Powinno się wam udać dzięki niemu diametralnie odmienić cerę i doprowadzić ją do zdrowia. Nie twierdzę, że takie efekty uzyskacie natychmiast, bo zależy to od wielu kwestii, ale docelowo zmiana będzie - cera powinna się zrobić miękka i delikatna - teraz ten kosmetyk jest do kupienia na stronie HB za dużo mniejszą stawkę.
    Cytuj
  • janna 27 lis 2015, 19:37
    Z oeparolu możesz kupić całą serię , mnie do mojej suchej skóry odpowiada, a mam na prawdę suchą skórę uśmiech Przede wszystkim są to dermokosmetyki, mają dobry skład .
    Cytuj
  • sylwusia163 27 lis 2015, 20:39
    Też używam kremy z oeparola, hydrossense jest chyba do suchej skóry, ja używam ballance. Ale prawdą jest, że trzeba wypróbować na sobie.
    Cytuj
  • veganka 10 cze 2016, 18:51
    ja teraz latem kupiłam sobie krem oeparol z serii hydrosence, jest lekki, ładnie nawilża i się nie lepi, spokojnie mozńa go nałożyć pod makijaż.
    Cytuj
  • jarzebina 13 cze 2016, 10:19
    ja też go bardzo lubię, świetnie nawilża, latem często już nawet nie nakładam podkładu, bo skóra lekko opalona, nawilżona, zadbana, wygląda po prostu ładnie uśmiech
    Cytuj
  • veganka 14 cze 2016, 19:52
    też mam ten krem eparol hydrasence i jestem zadowolona bo mocno nawilża, poza tym latem też muszę bardzo chronić skórę przed słońcem bo mam bladą cerę i łatwo u mnie o oparzenia, a krem ma w składzie kwas hialuronowu i kwasy omega które nadają filtr ochronny na skórze.
    Cytuj
  • jarzebina 17 cze 2016, 10:29
    Zgadza się, on ma jeszcze chyba filtr spf15. Ogólnie skład ma bardzo fajny, krótki, żadnych niepotrzebnych podejrzanych substancji, na które należałoby uważać przymrużenie oka
    Cytuj
  • sylwusia163 14 lip 2016, 13:12
    tak, hydrosense do ciała ma faktor 15. Ładnie sie opalisz a masz zabezpieczenie i dodatkowo nawilżenie. Ale trzeba też pamiętać o skórze reszty ciała. Ja wieczorem uzywam masło do ciała essence. Skuteczniej pielęgnuje ciało niż balsam i fajnie relasuje. Skóra też jest taka ukojona po całym dniu. Trzeba pamietać o nawilżaniu bo po wakacjach skóra będzie schodziła z nas płatami.
    Cytuj
  • veganka 30 sie 2016, 15:43
    widzę dziewczyny, że też znacie kosmetyki oeparola? ja w sumie używam tylko i wyłącznie tych aptecznych, dużo lepiej wygląda moja skóa, jest miękka w dotyku, no i dodatkowo zagaja wszelkei stany zapalne, moja cera wygląda na dużo zdrowszą i nie mam już z nią takich problemów, ale to też wynika pewnie z tego, że kremy mają naturalny skłąd, naprawdę zauważam ogromną różnicę odką zaczęłąm używać dermokosmetyki.
    Cytuj
  • karolinna 12 wrz 2016, 14:29
    z wszelkimi kosmetykami, niestety jest tak, że trzeba je wypróbować na własnej skórze. Coś co będzie idealne dla jednej z nas, dla drugiej może nie dawać efektów, a niekiedy nawet pogorszyć stan skóry. Ja dopiero po kilku latach znalazłam dla siebie idealne kosmetyki.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum