Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Skuteczny krem nawilżający, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Skuteczny krem nawilżający

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • sonique321 13 wrz 2016, 9:21
    Możecie polecić jakiś krem głęboko nawilżający bo zamierzam kupić ale musi być głęboko nawilżający!!!
    Cytuj
  • veganka 14 wrz 2016, 19:16
    sprawdź sobie krem z oeparolu, ja od jakiegoś już czasu korzystam z ich kosmetykó odkąd koleżanka któa jest dermokonsultantką poradziła mi korzystanie z dermokosmetyków, bo są dużó lepsze dla naszej skóry, no więc komu jak komu ale koleżance raczej mogę zaufać, w sumie nie pomuyliła się rzeczywiscie krem jest bardzo dobry, przede wszystkim świetnie nawilża a na tym zależało mi najbardziej.
    Cytuj
  • karolciak83 20 wrz 2016, 15:17
    Najlepsze kremy nawilżające można kupić w aptece. Tam jest może troszkę drożej, ale kosmetyki są dużo bardziej skuteczne i bardzo wydajne, więc nie trzeba ich często kupować. Ja kiedyś używałam kremów z drogerii, ale od kiedy zaczęłam stosować dermokosmetyki to już nie wrócę do tych sklepowych.
    Cytuj
  • paulina_lina 23 wrz 2016, 9:25
    Krem nawilżający to podstawa pielęgnacji, ale żeby znaleźć ten najlepszy to czasami trzeba poświęcić dużo czasu. Ja zanim znalazłam swój to musiałam przetestować na prawdę dużo kremów. Jak do tej pory najlepszy jest dla mnie krem Bioderma, który nawilża, ale ma też lekką konsystencję. Jednak na noc używam emolientów, które bardzo dobrze nawilżają, ale są dość ciężkie.
    Cytuj
  • veganka 30 wrz 2016, 16:13
    ja z kolei mam emolienty zawarte w kremie oeaprol hydosence, zawsze nakładam go przed snem żeby nocą dobrze nawilżyć cerę w ciagu dnia przed nałożeniem makijażu też używam dermokosmetyków ponieważ zależy mi na utrzymaniu dobrego nawilzęnia skóry twarzy przez cały dzień.
    Cytuj
  • louboutin1983 19 paź 2016, 10:18
    No niestety, ale chyba każdy musi sam na sobie przetestować różne kremy żeby znaleźć ten jeden, najlepszy dla siebie. Mi np. przyjaciółka polecała krem nawilżający, który ona stosuje i mnie bardzo uczulił. Mogłam przed zakupem najpierw spróbować tego kremu u koleżanki, ale nie pomyślałam o tym i zakup był średnio udany.
    Cytuj
  • Mirka85 20 paź 2016, 18:56
    Ja używam tylko naturalnych kosmetyków do nawilżania skóry. Jakos te sklepowe kosmetyki i kremy mnie nie przekonują, cały ich skład to sama chemia. Nie wydaje mi się, żeby to było aż takie dobre dla skóry czy ciała. Moim zdaniem to, co dała natura jest najlepsze i najzdrowsze. U mnie podstawowym kosmetykiem jest nierafinowany olej kokosowy. Kupuję go zawsze w MarketBio. Mają najlepsze ceny oleju kokosowego i sprawdzony towar - olej najwyższej jakości. Już wypróbowałam kilka i ten jest zdecydowanie najlepszy.
    Cytuj
  • Meggi85 29 paź 2016, 19:49
    Jak dla mnie najlepiej sprawdzil się krem lipoaktywny od Cetaphil. Jest nawilżający ale jednoczesnie chroni skórę i regeneruje. Wziełam tez udział w ich konkursie. Mozna wygrać roczny zapas ich kosmetyków a wystarczy zarejestrować paragon zakupu i odpowiedzieć na pytanie. Mam nadzieje ze bede jedna z 5 osób które co tydzien maja szanse wygrac.
    Cytuj
  • sylwusia163 12 lis 2016, 21:35
    Aby poprawic nawilżenie skóry warto też duzo pić i codziennie stosować kremy by skóra nie była sucha. Poza tym wazny jest też produkt którym zmywamy makijaż. Ja uzywam żelu do demakijazu stimulance z serii oeparola. Jest wydajny, nie spływa z twarzy, dokładnie oczyszcza skóre a nie wysusza jej. Skóra jest gładka, miekka, nie ma uczucia niemiłego ściągnięcia. Od razu warto nałozyć krem.
    Cytuj
  • jarzebina 26 lis 2016, 22:00
    Zgadzam się, też bardzo lubię ten krem. Spokojnie mozna go stosować pod makijaż, sprawdza się jako baza. Nie jest tłusty, mimo, że jest na bazie oleju z wiesiołka
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum