Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Co zamiast firanek?, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co zamiast firanek?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • ciuciubabka 28 kwi 2011, 14:00
    Mozna je dostać nawet w Ikea.
    Cytuj
  • r11 28 kwi 2011, 17:29
    Większość firm wykonujących rolety i zasłony ma w ofercie również takie panele, bo to sie stało bardzo modne. A jak ktoś ma troche zdolności i czasu to można nawet samemu zrobić, to nie jest trudne.
    Cytuj
  • Solniczka84 28 kwi 2011, 19:29
    Sama raczej nie bedę próbować, bo mam dosłownie dwie lewe ręce do takich pracprzymrużenie oka
    Cytuj
  • jeanette 27 cze 2011, 11:14
    obecnie jest dostępnych dużo rozwiązań, które udekorują dyskretnie okno. Osobiście zajmuję się produkcja rolet i posiadamy eleganckie tkaniny, które z pewnością spełniają również rolę dekoracji okiennej .
    Cytuj
  • dianadecor 23 lip 2011, 17:42
    Proponuję zamiast firanek i rolet,powiesić w oknie kotary z koralików.Mogą byc wykonane z koralików transparentnych lub połączone z innym kolorem,np.brązowym,złotym,burgund oraz wielu innymi.
    Dzięki zasłonom wykonanym z błyszczących, różnokolorowych kryształków i koralików dom o każdej porze dnia wygląda inaczej. Rano kryształki wyglądają niczym krople rosy, wypełniając mieszkanie świetlistymi refleksami. O zachodzie słońca wnętrze wypełnia się ciepłym, romantycznym światłem. Natomiast wieczorem możemy zafundować sobie prawdziwe dekoracyjne szaleństwo - w zależności od tego, jakiego źródła i koloru światła użyjemy, mieszkanie przemieni się w baśniowy pałac lub nowoczesny klub. W każdym przypadku wnętrze stanie się oryginalne i luksusowe. Zasłony można wieszać nie tylko na oknie, ale także zamiast drzwi. Sprawdzą się także jako ozdobne przesłony rozdzielające przestrzeń. Dekoracje wykonywane są ręcznie i dostępne w różnych rozmiarach.
    Cytuj
  • Tris-Tris 8 sie 2011, 21:33
    a po co cokolwiek wieszać? tylko w naszym dziwnym spoleczeństwie trzeba szczelnie zasłaniać okna. ludzie, trochę wiecej luzu uśmiech i co z tego, że Władek z bloku naprzeciwko zobaczy, co robisz w domu?język
    Cytuj
  • VictoriaB 31 sie 2011, 19:36
    W Holandii np. nie mają firanek i jak im dobrze!
    Cytuj
  • hekate 9 wrz 2011, 13:25
    Faktycznie firanki nie pasują za bardzo na przykład do stylu nowoczesnego. W takich wypadkach wydaje mi się, że najlepsze będą rolety. Teraz na rynku jest wybór rolet w oryginalne desenie, także naprawdę jest z czego wybierać.
    Cytuj
  • Fin 12 paź 2011, 17:43
    Zamówiłem żaluzje perforowane, nowoczesny wzór.Nawet przy całkowitym zasłonięciu dochodzi światło.Mi się podoba.
    Cytuj
  • hekate 24 paź 2011, 23:39
    Żaluzje chyba są najlepszym rozwiązaniem. Co prawda podobają mi się również rolety, ale są mało praktyczne. Niestety mimo wszystko, dochodzi przez nie światło. Na szczęście teraz na rynku jest również spory wybór ciekawych żaluzji.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum