Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Co zamiast firanek?, strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co zamiast firanek?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • samuraj 26 kwi 2012, 10:11     (ostatnio zmieniony przez autora 21 maj 2012, 10:35, w całości zmieniany 1 raz)
    też jestem podobnego zdanie, że żaluzje, czy rolety są bardzo dobrym wyjściem, jak się wybierze jakiś fajny model i wzór to nie tylko mogą one być bardzo fajną ozdobą, ale też doskonale będą chronić przed słońcem. Na stronie oknawimarol.pl można znaleźć sporo ciekawych modeli żaluzji, będą się fajnie prezentować, ale też na pewno ochronią przed słońcem.
    Cytuj
  • bartos 26 kwi 2012, 21:21
    rolety i żaluzje to super rozwiązanie zwłaszcza przy małych pomieszczeniach, nie zabierają tyle miejsca co firanki i zasłony
    Cytuj
  • marek100 27 kwi 2012, 9:04     (ostatnio zmieniony przez autora 27 kwi 2012, 9:04, w całości zmieniany 1 raz)
    może rolety rzymskie?
    Cytuj
  • Batyst1 4 lip 2012, 8:53
    Witam...Fajnie wygladaja rolety rzymskie,mogą być do nich ozdobne zasłony, np na przelotkach-niezwykle efektownie się prezentują......Służę poradą mail
    Cytuj
  • Kajakarz 26 wrz 2012, 18:51
    Ja będe za roletami. Wyłącznie
    Cytuj
  • Lucy88 27 wrz 2012, 15:29
    A czy ktoś się orientuje jaki jest koszt usługi uszycia zasłon - dojazd do klienta z materiałami, szycie i powieszenie?
    Cytuj
  • Studiorustyka 2 gru 2012, 14:11     (ostatnio zmieniony przez autora 2 gru 2012, 14:14, w całości zmieniany 1 raz)
    Proponuję firany makarony. Można dostać firany sznurki tęczowe -w kilku kolorach, firany makarony z koralikami. Mnie najbardziej podobają się firany makarony z koralikami.




    Cytuj
  • odlajner 4 gru 2012, 10:00
    Ja zamiast firan mam rolety, ponieważ nie mam czasu na to, żeby prać firany, ściągać je za każdym razem oraz zawieszać z powrotem jak wypiorę. Wolę jednak zaoszczędzić trochę czasu na tych czynnościach i przeznaczyć go na coś innego.



    Cytuj
  • Swojezdanie 5 gru 2012, 11:30     (ostatnio zmieniony przez autora 5 gru 2012, 11:31, w całości zmieniany 1 raz)
    A mnie się właśnie podobają firany i zasłony w nowoczesnym wydaniu, ciekawie upięte, z oryginalnym wzorem i nietuzinkową fakturą wielki uśmiech Ale rolety też są spoko, taki teraz wybór, że głowa boli ;-)
    Cytuj
  • tadeusz85 10 gru 2012, 11:50     (ostatnio zmieniony przez autora 4 lis 2013, 14:53, w całości zmieniany 2 razy)
    Może jakieś żaluzje?

    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum