Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Co zamiast firanek?, strona 6

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co zamiast firanek?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Emillia 15 gru 2012, 18:11
    Rolety, chyba że ktoś mieszka na parterze to raczej firany powinny być.
    Cytuj
  • sonique321 21 gru 2012, 9:08
    Sama mieszkam na parterze i nie we wszystkich pomieszczeniach mam firany. W sypialni zdecydowałam się na założenie drewnianych żaluzji, w ciągu dnia są uchylone, dostarczają wystarczająco dużo światła do pomieszczenia. Według mnie nadają pomieszczeniu kolonialnego klimatuuśmiech W kuchni mam lekką firankę i jasne roletki, zasuwane tylko na wieczór. W salonie natomiast "tradycyjnie" firana i zasłony. Nie lubię ciężkich i wzorzystych więc i zasłony i firanka są gładkie i zwiewne.
    Cytuj
  • Bostwana 24 sty 2013, 12:46
    Nie pozbyłabym się nigdy firanek, choć faktycznie niektóre proponowane przez was rozwiązania są interesujące i kuszące jednocześnie. Mimo wszystko preferuję standard, firanka plus ewentualnie zasłonka w salonie. W kuchni wystarczą same firany. Ostatnio kupiłam sobie przez internet taką firanę - i powiedzcie, jak tu niby z tego zrezygnować?
    Cytuj
  • ewakaja 24 sty 2013, 18:01
    Ja nie lubię firanek ale coś na oknie musi być.
    Kupiłam niedawno bardzo fajne link zasłonki - boki na przelotkach. Spełniają funkcję firan i zasłon. Materiał zwiewny i lekki. Po środku prześwitująca siateczka. Po prostu cudo. W moim oknie prezentują się rewelacyjnie.
    Cytuj
  • pistacja 11 lut 2013, 12:41     (ostatnio zmieniony przez autora 11 lut 2013, 12:42, w całości zmieniany 1 raz)
    Zamiast firan zamontowałam w moim mieszkaniu rolety rzymskie. Mogą być przeźroczyste i tworzyć wrażenie rzeczywistych bardziej nowoczesnych firan, lub spełniają funkcję zwykłych rolet. Fajna sprawa.
    Cytuj
  • blue-green 5 kwi 2013, 13:46
    Też myślę o rozwiązaniu typu rolety okienne myślę że jest to bardzo dobre rozwiązanie, przyglądałam się tym rzymskimi i naprawdę robią wrażenie.
    Cytuj
  • KasiaZZZ 12 kwi 2013, 10:52
    No w sypialni chyba najlepsze są rolety z tego względu że masz pewność że nic nie widać. Chyba bardziej niż w łazience wielki uśmiech
    Cytuj
  • Rud25 14 kwi 2013, 17:44
    Teraz rolety są bardzo modne.
    Cytuj
  • olanowik 17 kwi 2013, 14:34     (ostatnio zmieniony przez autora 17 kwi 2013, 15:22, w całości zmieniany 1 raz)
    Zamiast firanek możesz używać żaluzji okiennych, ale ja wole to i to. Mam nowoczesne wnętrze i dobrałam pod nie nowoczesne żaluzje. Bardzo dobrze się komponuje.
    Cytuj
  • VictoriaB 19 kwi 2013, 12:22
    olanowik napisał:Zamiast firanek możesz używać żaluzji okiennych, ale ja wole to i to. Mam nowoczesne wnętrze i dobrałam pod nie nowoczesne żaluzje. Bardzo dobrze się komponuje.
    Ja mam Roletki - to chyba jedyne rozwiązanie - można też niczego w okna nie pakować - ale my Polacy lubimy zagląć przez okna - więc ten pomysł raczej u nas się nie sprawdzi.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum