Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Co zamiast firanek?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co zamiast firanek?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Cloudy 27 kwi 2011, 7:54
    Ja mam w oknach rolety (takie z materiału, montowane bezpośrednio na oknie) i już dawno zrezygnowałam z klasycznych firna, zamiast tego mam udrapowane kawałki tiulu. Wygląda to lekko i zwiewnie, roleta spełnia wymogi praktyczne, a tiul dekoracyjneuśmiech
    Cytuj
  • Aurelka 27 kwi 2011, 10:07
    No właśnie, jeżeli masz karnisz, to można na nim przewinąć kawałek np.szyfonu tak z 50cm i z półtora szerokości okna (moga być i dwie szerokości, a nawet więcej, zależy jak chcesz to upiąć) i dekoracyjnie upiąć bez szycia.
    Cytuj
  • Lorelei 27 kwi 2011, 11:35
    U mnie są same rolety, bez firanek, w ogóle bez karniszy. Lubię prosty, minimalistyczny wystrój wnętrz i to mi bardzo pasuje.
    Cytuj
  • KoKoszka 27 kwi 2011, 12:13
    No tak, ale w dzień rozumiem, że rolety podnosisz do góry? I wtedy niczym okna nie sa przesłonięte? Czegoś takiego bym nie zniosła, a mój mąż tym bardziejuśmiech Czułabym się jak w Big Brother, brrr.
    Cytuj
  • Lorelei 27 kwi 2011, 15:45
    A mi to wisi, czy mi ktoś zagląda w okna, zresztą w dzień to i tak nic nie widać, bo sie słońce odbija w szybach.
    Cytuj
  • Aurelka 27 kwi 2011, 19:43
    Jesteś pewna, że nie widać?uśmiech Ja kiedyś rano stanęłam sobie z kubkiem kawy przy oknie i się gapiłam, naprzeciwko są okna sąsiadniego bloku, zbyt blisko nie wiem kto to projektował. No i przypadkiem zobaczyła jak sąsiad łazi po domu na golasawielki uśmiech
    Cytuj
  • Lorelei 27 kwi 2011, 23:18
    Przystojny był chociaż?przymrużenie oka Ja na golasa po domu raczej nie chodzę, a zresztą jak ktoś mnie chce podglądac to jego problem, że zobaczy jak dłubie sobie w nosieprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Aurelka 28 kwi 2011, 0:32
    No jeśli w Twoim typie są brzuchaci emeryci to mógłby ci się spodobać...
    Cytuj
  • Niania90 28 kwi 2011, 8:25
    Ja bardzo lubie zaśłony, nadają wnętrzu przytulności, wcale nie musza to być ciężkie i przytłaczające tkaniny, a co do firan to można zastąpić je roletami rzymskimi, które wygladają bardziej stylowouśmiech
    Cytuj
  • Solniczka84 28 kwi 2011, 11:03
    Czy wiecie gdzie mozna kupić takie panele? Strasznie mi się to podoba!
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum