Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Jaki odkurzacz jest najlepszy?, strona 7

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki odkurzacz jest najlepszy?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Meggi85 28 maj 2015, 8:31
    No ale tutaj raczej nikt nie odkurza na codzień hal przemysłowych, dlatego rozmowa toczy sie o domowych odkurzaczach. Ten Ergorapido fajny jest ze względu też na lekkość i duży wybór kolorów. Mój mąż mówi, że nie powinnam tak myśleć, ale moim zdaniem to też ważny element kobiecego postrzegania.
    Cytuj
  • kotek020 28 maj 2015, 14:19
    jarzebina napisał:
    Daria05 napisał:
    MartynKa79 napisał:A mnie ostatnio w oko wpadł taki Ergorapido. Chyba się na niego zdecyduję, może ktoś ma?

    Również się zastanawialiśmy, jako drugi odkurzacz, czasem do domu, ale ze względu na wygodę do odkurzania samochodu.
    Ciekawe tylko na ile wystarczy jedno ładowanie?
    podobno nawet do 35 minut odkurzania
    Słyszałam że na 30 minut spokojnieuśmiech Więc myślę ze na sprzątnięcie całego domu starczy i jeszcze odkurzenie samochoduuśmiech
    Cytuj
  • Agna 29 maj 2015, 15:13
    To ja chyba dłużej odkurzam uśmiech
    Cytuj
  • Meggi85 1 lip 2015, 15:25
    Jak dla mnie pół godzinne nawet sprzatanie jeśli takie daje te odkurzacz to wystarczająco dużo na sprzątnięcie domu. Samochodu też nie sprzątalam nigdy dłużej. Chyba że licząc z wyjęciem wszystkiego ze środka i ciągłym przenoszeniu się z kablem. Przy takim bezprzewodowym niewielkim elemencie odkurzcza nawet połowe tego czasu wysprzatam całe auto przymrużenie oka
    Cytuj
 2 3 4 5 6 7 z 7
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum