Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Jaki odkurzacz jest najlepszy?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki odkurzacz jest najlepszy?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • hanka100 23 paź 2012, 13:14
    zoszka27 napisał:Nie miałam nigdy takiego odkurzacza, natomiast mogę polecić odkurzacz Ultra Silencer napawdę świetnie odkurza, mam w domu dwa psy i doskonale radzi sobie z sierścią zwierząt, a w dodatku jest cichy, jest to duży plus przy małym dziecku
    Nie lubię electroluxów. Miałam 2 i w obu coś się ciągle działo. W jednym zepsuło się to do zwijania kabla, w drugim cały czas guzik od włączania się psuje. Teraz jednak zainteresowałam się tymi odkurzaczami automatycznymi. Jeśli rzeczywiście są tak tanie jak mówicie to sądzę , że na coś takiego bym się skusiła.
    Cytuj
  • 23 paź 2012, 15:00
    Myślę, że cena jest adekwatna do jakości. Po za tym nowy model RoboJet Duel zużywa mniej energii, bo jest bardzo ważne. Czyści swobodnie spod niskich mebli dzięki temu że ma wymiary 8,7 cm wysokości. Szczotki boczne docierają do różnych zakamarków, A pojemnik na kurz i odpadki można po prostu umyć wodą! Do tego potrafi komunikować głosowo o postępach. Jak dla mnie wymarzony. Mam wielką chęć go zakupić uśmiech widziałam go u znajomej i zazdrość zżera wielki uśmiech
    Cytuj
  • toster 23 paź 2012, 18:33
    co do karcherów itp tworów. Był u mnie pan który pokazywał jakiś mega nowy odkurzacz. Czyści lepiej, szybko sprzątka itd. Najlepsze jest to że pokazał mi jak jego odkurzacz lepiej wciąga brud niżeli mój. Czyli jak odkurzyłem kawałek (kilka sekund) a on odkurzył swój kawałek robiąć to chyba z 5 min. Innymi słowy myślał że na głupka trafił język odkurzacz jak odkurzacz. Róznica może być tylko jedna między takim zwykłym a tym RoboJet duel - nie muszę się w końcu męczyć z codziennym odkurzaniem, wiem że ktoś to za mnie zrobi lepiej język dlatego dopóki nie przyjdzie mi ktoś z odkurzaczem typu RoboJet dopoty ja nie zmienie swojego wielki uśmiech
    Cytuj
  • 23 paź 2012, 19:13
    RoboJet Duel nawet nie równa się do innych dostępnych na rynku urządzeń, które są cudowne i funkcjonalne tylko z opinii. Ten świetnie się sprawdza na każdych powierzchniach, posiada mopa, dwie boczne szczotki itd. A najważniejsze, że pracuje za nas! i robi to cicho.
    Cytuj
  • mirka03 24 paź 2012, 16:45
    Ja ogólnie pierwszy raz słyszę o tym, że wszedł jakiś nowy model ! Ja obecnie korzystam już z Robojet Sensual , Ale chętnie poczytam na temat robojet dual! Może ktoś napisz na temat który lepszy i jaka jest miedzy nimi różnica ? Mam nadzieje, ze ktoś będzie wiedział bo jestem bardzo ciekawa ! Tak ogólnie bardzo zadowolona jestem z tych odkurzaczy ! Pozdrawiam ! uśmiech
    Cytuj
  • toster 24 paź 2012, 17:52
    można przecież wejsc na strone producenta i poczytać uśmiech nie wiem jak inne wersje ten ma 8.7 cm, panel dotykowy, podwojne szczotki, lepszy wygląd. ważne że działa i sam odkurza reszta się nie liczy
    Cytuj
  • Jacek19788 26 paź 2012, 14:26     (ostatnio zmieniony przez autora 26 paź 2012, 14:30, w całości zmieniany 1 raz)
    Również mogę polecić marke zlemer. Spisuje się na medal!
    Cytuj
  • poli27 21 gru 2012, 17:29
    Miałam już kilka odkurzaczy, niestety po jakimś czasie psuły się teraz używam odkurzacz z filtrem Air Clean HEPA
    Cytuj
  • naprawa_celmax_pl 25 sty 2013, 11:47
    Do domowych potrzeb zgodzę się, że firma Zelmer jest dobrym pomysłem - co do zastosowań profesjonalnych np. odkurzanie większych powierzchni; pensjonatów, hoteli czy firm mogę polecić [url=http://www.viper.celmax.pl/?13,odkurzacz-viper-eco-15-takze-tylko-do-zbierania-zanieczyszczan-suchych]Odkurzacz Viper ECO 15 [/url] do zbierania zanieczyszczań suchych, a jak ktoś musi zbierać na mokro to serie Odkurzaczy Viper LSU
    Cytuj
  • karski1 27 sty 2013, 9:32
    Zgadza się. Również polecam zelmera, jednakże ja wolałbym zakupić coś mocniejszego, najlepiej taki odkurzacz, który pierze wodą uśmiech

    Philips również robi dobrej jakości sprzęt.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum