Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Jaki odkurzacz jest najlepszy?, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki odkurzacz jest najlepszy?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • jarzebina 14 maj 2014, 19:15
    a masz gdzieś jakąś specyfikację? wymiary? wagę? da się go nosić po schodach bez problemu?
    Cytuj
  • Daria05 16 maj 2014, 10:20
    Tak, nie powinnaś mieć problemu.
    Szczegóły masz http://www.electrolux.pl/Produkty/Odkurzanie/Odkurzacze_przewodowe/UltraSilencer/ZUS3925DB/
    Cytuj
  • jarzebina 19 maj 2014, 12:03
    dzięki uśmiech faktycznie ładny, zgrabny i nie duży uśmiech podesłałam linka mężowi, niech zerknie w sklepie, ale myślę, ze na ten właśnie się zdecydujemy przymrużenie oka
    Cytuj
  • Jarzebina100 24 maj 2014, 21:32
    Też polecam tą markę i model. Kupiliśmy go do domu rodzinnego. Super się sprawdza szczególnie przy małych dzieciach w domu (cicho chodzi ).
    Cytuj
  • favcia 25 maj 2014, 23:45
    U mnie on jest póki co w sferze marzeń, ale czy faktycznie chodzi ta cichutko?? Moje dziecko to taki czujnik ruchu a posprzątać bym mogła tylko jak śpi bo póki co to daje popalić.
    Cytuj
  • Daria05 27 maj 2014, 9:51     (ostatnio zmieniony przez autora 27 maj 2014, 9:52, w całości zmieniany 2 razy)
    Dlaczego w sferze marzeń? Nie kosztuje fortuny, a przy małym dziecku cicha praca największa to zaleta.
    Cytuj
  • discokomando 28 cze 2014, 19:42     (ostatnio zmieniony przez autora 2 lip 2014, 13:27, w całości zmieniany 1 raz)
    Zdecydowałem się na [url=http://www.dominel.pl/odkurzacz-centralny-bez-kurzu-i-halasu.html]odkurzacz centralny[/url] z kilku powodów:
    1. żona jest alergiczką a cały syf z odkurzacza idzie na zewnątrz.
    2. jednostka jest w garażu i jest totalna cisza przy odkurzaniu.
    3. w kuchni mam zamontowaną szufelkę - tam gdzie często się brudzi nie musisz biegać po odkurzacz tylko wysuwasz szufelkę i już.
    Cytuj
  • Kor25 29 cze 2014, 10:01
    Ile kosztuje ?
    Cytuj
  • MartynKa79 1 lip 2014, 11:53
    favcia napisał:U mnie on jest póki co w sferze marzeń, ale czy faktycznie chodzi ta cichutko?? Moje dziecko to taki czujnik ruchu a posprzątać bym mogła tylko jak śpi bo póki co to daje popalić.
    A w jakim modelu jest coś takiego?
    Cytuj
  • Daria05 22 lip 2014, 11:09
    MartynKa79 napisał:A w jakim modelu jest coś takiego?
    Ten, o którym było wcześniej Electrolux UltraSilencer ZUS3925DB.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum