Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Jaki odkurzacz jest najlepszy?, strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki odkurzacz jest najlepszy?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • an_09 26 sty 2015, 10:15
    Również posiadam odkurzacz robojet. Wydałam prawie 1000 zł ale uważam, że się opłaca. Świetnie sprząta zarówno panele jak i dywany i ten bajer z światłem UV też fajny. Teraz jest nawet promocja na te odkurzacze. Warto się nad tym zastanowić uśmiech
    Cytuj
  • nowikkk 27 sty 2015, 10:10
    Można kupić tanio bardzo dobry sprzęt przymrużenie oka Mogę z ręką na sercu polecić, mamy w domu kilka rzeczy od nich i na niczym się nie zawiedliśmy przymrużenie oka
    Cytuj
  • rob20 31 sty 2015, 21:40
    Myślę, że tutaj http://www.czystapolska.pl/ możesz posprawdzać i podpytać - tam na pewno mają sporo wiedzy na ten temat.
    Cytuj
  • Agna 2 lut 2015, 20:30
    Blog czy sklep?
    Cytuj
  • kamisori 10 lut 2015, 14:11
    Ja mam odkurzacz Zelmera i jak najbardziej jestem zadowolon uśmiech
    Cytuj
  • pio_33 18 lut 2015, 15:22
    Ja tylko dodam, żeby nie ulegać "magii" odkurzaczy bezworkowych. lepiej kupić lepszy odkurzacz "starszej generacji", oczywiście z dobrym filtrem, niż "nowoczesny" z filtrem wodnym który jest prawdziwym zbiornikiem grzybów i pleśni.
    Cytuj
  • Daria05 25 lut 2015, 12:42
    Dlaczego workowe mają być starszej generacji. Ja takie preferuję. Teraz nowocześniejszy oznacza taki, który ma na tabliczce znamionowej jak najwięcej literek A lub B.
    Cytuj
  • Petrova 25 lut 2015, 19:46
    A co w praktyce takie literki oznaczają? Sama planuję zakup, więc chętnie się doinformuję tu. uśmiech
    Cytuj
  • Meggi85 27 lut 2015, 21:56
    pio_33 napisał:Ja tylko dodam, żeby nie ulegać "magii" odkurzaczy bezworkowych. lepiej kupić lepszy odkurzacz "starszej generacji", oczywiście z dobrym filtrem, niż "nowoczesny" z filtrem wodnym który jest prawdziwym zbiornikiem grzybów i pleśni.
    Ja sie nie zgadzam. Mam jedne z nowych modeli Ultra silencer i jest bezworkowy. Genialne rozwiązanie dla alergików. Odczuwam ogromna róznicę, kiedy po sprzataniu moge wysypać wszystko prostym ruchem i umyc ten pojemnik. Nie było to realne z workami, a kurz unosił się znów na pokój kiedy się je wymieniało. Jak dla mnie to dobre rozwiązanie.
    Cytuj
  • filcomp 28 lut 2015, 14:34     (ostatnio zmieniony przez autora 28 lut 2015, 14:36, w całości zmieniany 2 razy)
    Według mnie najlepsze są odkurzacze VAX, Bissel z dużym cylindrem na kurz i okruchy. Są bardzo praktyczne - nie poterzba worków na wymianę, posiadają dużo akcesoriów w tym przedłużenia, specjalne szczotki do odkurzania mebli i trudnych do odkurznia miejsc.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum