Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Jaki odkurzacz jest najlepszy?, strona 6

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki odkurzacz jest najlepszy?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Daria05 3 mar 2015, 14:35
    Petrova napisał:A co w praktyce takie literki oznaczają? Sama planuję zakup, więc chętnie się doinformuję tu. uśmiech
    Tych literek jest kilka. Generalnie im niższa litera alfabetu, tym lepiej.
    Przede wszystkim należy zwrócić przede wszystkim uwagę na skuteczność odkurzania dywanów i reemisje kurzu. Wydaje mi się, że to są najważniejsze parametry, bo obecnie odkurzacze biorą stosunkowo mało prądu i jego zużycie bardziej interesuje UE niż przeciętnego użytkownika. Tańsze odkurzacze będą przede wszystkim gorzej zbierały kurz z dywanów. No i oczywiście ich wykonanie i trwałość również będzie gorsza.
    Cytuj
  • Julia102 4 mar 2015, 13:15
    Ja mam Zelmer Syrius 1600.0 ST. Jak najbardziej zadowalający, spełniający moje wszystkie potrzeby. Turboszczotka dołączona w zestawie sprawuje się świetnie przy wyciąganiu włosów mojego pupila z dywanu. Jedynym minusem to chyba słabo zbudowany przybornik ( trochę się rusza pokrywka). Ale to nie ma żadnego znaczenia w użytkowaniu. No i może ciut dłuższa rura teleskopowa by się zdała, bo mam ponad 190 cm i lekko rękę już wyciągam. Regulowana moc ssania - to na czym mi zależało, energooszczędność. Ogólnie odkurzacz uważam za najlepszy w stosunku cena/jakość. Owszem są lepsze odkurzacze, ale mnie taki sprzęt mi odpowiada.

    Cytuj
  • MartynKa79 10 mar 2015, 11:47
    A mnie ostatnio w oko wpadł taki Ergorapido. Chyba się na niego zdecyduję, może ktoś ma?

    Cytuj
  • 10 mar 2015, 12:29
    Ja też mam zelmera od jakiś 3 lat. Nigdy się nie zepsuł . Sprzedawca powiedział zebym nie wybierała odkurzacza ze zbyt wieloma bajerami bo podobno szybko się psują. uśmiech
    Cytuj
  • Daria05 8 kwi 2015, 11:56
    MartynKa79 napisał:A mnie ostatnio w oko wpadł taki Ergorapido. Chyba się na niego zdecyduję, może ktoś ma?

    Również się zastanawialiśmy, jako drugi odkurzacz, czasem do domu, ale ze względu na wygodę do odkurzania samochodu.
    Ciekawe tylko na ile wystarczy jedno ładowanie?
    Cytuj
  • Konzo 25 kwi 2015, 5:41
    Taki, który ma dużą moc ssania, czyli będzie to ten który ma dużo VAT przymrużenie oka
    Cytuj
  • jarzebina 26 kwi 2015, 20:47
    Daria05 napisał:
    MartynKa79 napisał:A mnie ostatnio w oko wpadł taki Ergorapido. Chyba się na niego zdecyduję, może ktoś ma?

    Również się zastanawialiśmy, jako drugi odkurzacz, czasem do domu, ale ze względu na wygodę do odkurzania samochodu.
    Ciekawe tylko na ile wystarczy jedno ładowanie?
    podobno nawet do 35 minut odkurzania
    Cytuj
  • ameli 28 kwi 2015, 14:40
    te z filtrem wodnym są super - teraz dopiero czuję, że mieszkanie jest czyste uśmiech warto przeczytać: http://www.morele.net/wiadomosc/odkurzacz-pioracy-i-wodny-jak-wybrac/1043/[/url] i sprawdzić, czy to rozwiązanie będzie pasować uśmiech
    Cytuj
  • Kor25 28 kwi 2015, 15:43
    U nas kurz to pojawia się bardzo szybko, czasem dwa razy dziennie odkurzam.
    Cytuj
  • Glinka 26 maj 2015, 16:51
    W niektórych branżach najlepiej jest wynająć odkurzacz przemysłowy. Na wielkich halach ciężko jest sprzątać małym odkurzaczem i mopem. Warto od razu pomyśleć o szorowarce i odkurzaczu.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum