Favore.plForumSprzęt elektroniczny, fotografia

Telewizja "n" czy Cyfrowy Polsat

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Telewizja "n" czy Cyfrowy Polsat

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Enterowiec 9 sty 2011, 9:00
    Chciałbym zamontować u siebie telewizję satelitarną tylko nie mogę się zdecydować. Myślałem o telewizji "n" oraz Cyfrowym Polsacie. Ceny są dość porównywalne tylko jak sama TV. Podobno Polsat zaoferuje klientom mega szybki Internet.?
    Cytuj
  • Telemaniak 9 sty 2011, 11:58
    Te oferty ciągle się zmieniają i trudno tak strzelić i wybrać najlepszą. Poluj na promocje i umowy lojalnościowe, ale telewizja "n" ostatnio zyskuje na popularności. Na początku przesadzili z ceną i ludzie nie chcieli płacić.
    Cytuj
  • Studencik 9 sty 2011, 15:34
    zapomnij o obu telewizjach !!! najlepsza jest telewizja trwam! hi hi hi wielki uśmiech
    Cytuj
  • PCdrom 9 sty 2011, 18:02
    teraz to tylko telewizja N ma w podstawowym pakiecie 15 kanałów HD. Nie wiem czy tak jest teraz, ale kiedyś Polsat kazał sobie ekstra płacić za kanały HD.
    Cytuj
  • Konsument 9 sty 2011, 20:22
    Aby powiedzieć która platforma jest najlepsza należy zadać sobie pytanie, "czego tak naprawdę oczekuję od niej, co chcę oglądać?" N da nam HD, a Polsat da też coś.....
    Porównaj sobie liczbę kanałów, które chciałbyś oglądać, teraz pomyśl ile chcesz na to przeznaczyć i kto ma atrakcyjniejsze ceny.
    Cytuj
  • Koralgol 9 sty 2011, 23:09
    Zależy na co się chce. Jeśli chcesz wykorzystać posiadany telewizor FULL HD to telewizja „n” jak znalazł. Jeżeli natomiast chodzi o programy sportowe to z tego co wiem najwięcej i najbardziej różnorodne ma Cyfra, tylko za spore pieniądze.
    Co do Polsatu to też słyszałem coś o mega szybkim necie, ale dopiero w połowie roku i to raczej tylko w dużych miastach. Ale żadnych szczegółów.
    Cytuj
  • Lapik 10 sty 2011, 0:30
    Telewizja n atakuje Polsat i Cyfrę+ w 3D
    Platformy satelitarne stawiają na sport. n zdecydowała się na transmisje walk bokserskich, które pokazuje głównie Cyfrowy Polsat. Na dodatek można oglądać je w technologii 3D, którą rozwija Cyfra+.
    http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/470436,telewizja_n_atakuje_polsat_i_cyfre_w_3d.html

    Na razie mam Cyfrowy Polsat, ale myślę że zobaczę co ma "n" jak skończy mi się umowa. Teraz przyszłość to 3D ale jeszcze sporo wody upłynie zanim stanie się to standard.
    Cytuj
  • TechNews 10 sty 2011, 7:42
    „Bajeranckie” efekty 3D na LCD to nic innego jak złożenie dwóch obrazów nadawanych osobno na każdej połówce ekranu. Na zwykłym LCD widzimy obok siebie dwa kwadraty z prawie identycznym obrazem. Dwa obrazy są w LCD 3D składane w jeden rozciągnięty obraz. Jest to więc jest 1920/2 linii pionowych i mamy 960x1080. To nawet nie HD ready gdzie jest 1280 pionowych linii. Są też inne systemy nadawania 3D (obraz podzielony na góra/dół więc mamy 1920x540, co druga linia pionowa lub pozioma, itp, ale zawsze tracimy pół rozdzielczości pionowej albo poziomej).

    Te 3D to wielki marketingowy chwyt. Nie napalajcie się za bardzo, bo to niedoskonała technologia. Obejrzyjcie np. film Oszukać przeznaczenie 4 w 3D i normalny film. Wydanie jest dwupłytowe zwykły film i ten 3D z okularami. Mocno się rozczarujecie i lepiej oglądać zwykły film – kolory są wyraziste.
    Cytuj
  • 7Dekoder 10 sty 2011, 10:17
    Czymś trzeba napędzać sprzedaż - telewizja czarno-biała, potem stereo, dalej kolor, kąty proste w kineskopie, płaski kineskop, panoramiczny kineskop, lcd,HD, led lcd, 3D LCD.
    Cytuj
  • LaikPC 10 sty 2011, 13:29
    Lepiej niech filmy i programy robią w HD niż 3D .Chciałbym zobaczyć odbiornik w 3D prócz tych niby 3D sprzedawanych w sklepach za ogromne ceny .Dziś 3D w przyszłym roku 4D. Absurd. Już mamy kino 5D i co będzie dalej. Telefransformacja?
    Cytuj
1 2 3 4 5 z 5  
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum