Favore.plForumSprzęt elektroniczny, fotografia

Zelmer 13Z014 Piano

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Zelmer 13Z014 Piano

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • gagunia 26 lip 2010, 9:05
    Witam . Kilka dni temu zaczęłam przygotowywać listę prezentów ślubnych wielki uśmiech Zastanawiam się nad wyborem ekspresu do kawy. Takie mebelek przyda się przecież w każdym domu. Co sądzicie o takim wyborze ? Czy jest on wygodny w użytkowaniu ? Może powinnam poszukać czegoś innego ?
    Cytuj
  • veronka 26 lip 2010, 10:15
    Cześć Gagunia ! Kupiłam ten ekspres całkiem niedawno i muszę powiedzieć że jestem bardzo zadowolona. Jest to bardzo zgrabne urządzenie, wiec można je zmieścić nawet w niewielkiej kuchni. Nie odkryłam w nim jeszcze żadnych wad.
    Cytuj
  • zbigniew48 26 lip 2010, 10:57
    Ja mam ten ekspres już parę miesięcy. Urządzenie to jest proste w obsłudze i prezentuje się naprawdę świetnie !
    Dla mnie najważniejsze jest to, żebym mógł z samego rana napić się pysznej kawy. Jak dotąd urządzenie to wywiązuje się całkowicie z powierzonego zadania. Szczerze polecam !
    Cytuj
  • marinka 26 lip 2010, 11:24
    Właśnie sprawdziłam ten model na necie. Muszę przyznać, że prezentuje się on całkiem znośnie. Ponadto cena jest bardzo zachęcająca ! Myślę, że sama zdecyduję się na Zelmera.
    Cytuj
  • just_jack 26 lip 2010, 12:23
    Nie kupujcie ekspresów do kawy !!!
    Kawa szkodzi zdrowiu !!!
    Kawy picie skraca życie wielki uśmiech
    Cytuj
  • migika 26 lip 2010, 12:52
    Zawsze miałam duże zaufanie do firmy Zelmer ! Dlatego mój wybór padł na ekspres do kawy tej firmy. Zelmer Piano jest bardzo praktyczny, łatwy w obsłudze oraz czyszczeniu. Jest to ekspres bardzo dobrej jakości, w przystępnej cenie i jak dotąd nie zepsuł się jeszcze wielki uśmiech
    Cytuj
  • finemon 26 lip 2010, 15:43
    Moim zdaniem ten model Zelmera jest głośny. Podstawka ociekacza trzęsie filiżankami, cały ekspres tańczy po blacie. Dodatkowo oznaczenia na przyciskach starły się bardzo szybko. Zdecydowanie odradzam ten wybór !!!
    Cytuj
  • kisanka 26 lip 2010, 19:08
    Witam . Nigdy nie byłam miłośniczką kawy, dlatego zdecydowałam się na zakup niedrogiego ekspresu do kawy - wybór padł na Zelmera Piano . Uważam, że za taką cenę, sprzęt jest bardzo dobry. Mleko ubija się rewelacyjnie. Jak do tej pory nie zauważyłam w nim żadnych wad. Z czystym sumieniem polecam ten model !!!
    Cytuj
  • batka 26 lip 2010, 21:43
    Dostałam ten ekspres w prezencie już kilka miesięcy temu i od tamtej pory używam go codziennie. Zaraz rozpakowaniu zapach zbiornika na wodę był dość silny, ale porządnie go wymoczyłam i od tamtej pory zapach plastiku nie daje się już odczuć. Zaparza kawę szybko i łatwo, a spienienie w nim mleka nie stwarza problemu. Ogólnie jest to produkt godny polecenia !!!

    Cytuj
  • dzasper 26 lip 2010, 23:06
    Właśnie sprawdziłem na necie o czym rozmawiamy. Naprawdę podoba wam się ten ekspres ?
    Jak dla mnie to jest jakiś koszmar język



    Cytuj
1 2 z 2  
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum