Favore.plForumSprzęt elektroniczny, fotografia

PsP 3000 dla siedmiolatka

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

PsP 3000 dla siedmiolatka

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • migika 1 sie 2010, 10:12
    Czy PSP będzie dobrym prezentem dla siedmiolatka. Ruch to zdrowie. Czasem jednak wydaje mi się, że moje dziecko jest zbyt aktywne! Jeśli synek dostanie taką konsolę, to powinnam mieć wieczorem chociaż chwilę spokoju uśmiech Co sądzicie o PSP 3000.
    Cytuj
  • just_jack 1 sie 2010, 13:10
    Twój synek będzie bardzo zadowolony. Sam chciałbym dostać nową wersję PSP na urodziny wielki uśmiech Oprócz gier można na nim oglądać filmy, słuchać muzyki przeglądać strony internetowe itd itp.
    Cytuj
  • farko 1 sie 2010, 15:47
    Magika moim zdaniem dzieci są najbardziej nieznośne w trakcie długich podróży samochodem. PSP powstało właśnie po to, aby taka podróż stała się znacznie mniej uciążliwa. Jeśli szukasz sposobu na chwilę ciszy i spokoju, to gorąco polecam zakup PSP wielki uśmiech
    Cytuj
  • veronka 1 sie 2010, 19:36
    Też myślałam o zakupie PSP 3000. Zmieniłam jednak zdanie zaraz po tym gdy sprawdziłam ceny gier. Jak dla mnie jest to zbyt droga impreza skrzywienie Zdecydowałam się jednak na starszą wersję PSP. Może też powinnaś o tym pomyśleć. Siedmiolatek nie powinien odczuć większej różnicy !
    Cytuj
  • decybel 1 sie 2010, 22:43
    Zaletą takiego urządzenia jest to, że dziecko nie będzie w stanie go zepsuć ( jeśli chodzi o software). Jest to znacznie lepszy prezent dla dziecka niż np komputer stacjonarny, laptop.

    Cytuj
  • elina 1 sie 2010, 23:34
    Może kup mu klocki LEGO uśmiech
    Cytuj
  • samuraj 28 wrz 2010, 17:36
    Taki prezent sprawi oczywiście dziecku wiele radości, ale jednocześnie będziesz musiała zadbać o to, by mały nie siedział przy sprzęcie cały dzień - to może negatywnie wpłynąć na zdrowie, rozwój fizyczny dziecka i jego wyniki w szkole. Zabawa jest oczywiście wskazana, jednak nie można jej poświęcić całego czasu - trzeba wprowadzić pewne zasady i ograniczenia przymrużenie oka
    Cytuj
  • softserwis 27 paź 2010, 10:00     (ostatnio zmieniony przez autora 27 paź 2010, 10:02, w całości zmieniany 2 razy)
    Zdecydowanie nie.
    Sam mam siedmiolatka w domu i jak wcześniej rozpieszczałem tak teraz muszę ograniczać aby egzekwować kwestie, które dla mnie były oczywiste. Olać radość dziecka z nowej zabawki - będzie to radość chwilowa, lub zabijacz czasu zamiast bardziej kształcących zajęć. To dziecko zaczyna teraz poznawać świat, zaczyna się uczyć i poznawać obowiązki. Chcesz słyszeć - od pierwszoklasisty ? : Jeszcze jedne poziom i już robię to zadanie.

    Zabawki łatwo się daje ale jeszcze trudniej odbiera, nikogo nie cieszy smutne dziecko, ale czasem nie ma innej metody.

    Wiem że to co przeczytaliście jest mało populistyczne i wręcz powinno się za takie słowa zamykać w świecie pędzącego konsumpcjonizmu i bezstresowego wychowania ale to właśnie takie podejście do wychowania po zachłyśnięciu się wolnością w latach '90 dało nam teraz szesnastolatków z nożem i smarkaczy pod nocnym z butelko piwa. To nie demagogia tylko fakty.
    Cytuj
  • samuraj 4 lis 2010, 22:56
    Widzę, że przedmówca bardzo poważnie podszedł do tematu i pozytywy korzystania ze sprzętu elektronicznego raczej go nie interesują przymrużenie oka A co do wychowania dzisiejszej młodzieży, to nie uważam, by winne były tylko nowe technologie i powiew Zachodu. Winni są raczej rodzice, którzy nie poradzili sobie z wychowaniem własnych dzieci. A po drugie świat się zmienia. Zachowanie, które 20 lat uznano by za karygodne, dzisiaj uchodzi za normę. I tak dzieje się w większości państw na ziemi...
    Cytuj
  • soft-serwis 6 lis 2010, 14:29
    samuraj napisał:Widzę, że przedmówca bardzo poważnie podszedł do tematu i pozytywy korzystania ze sprzętu elektronicznego raczej go nie interesują przymrużenie oka
    Osobiście lubię gadżety i mam ich sporo - jednak należy je wprowadzać w świat dziecka stopniowo i to w stopniu współmiernym do rozwoju dziecko. Nie widzę pozytywów w psp dla pierwszoklasisty.
    Cytuj
1 2 z 2  
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum