Portale korporacyjne_strony www

Portale korporacyjne_strony www nr 145042

Lokalizacja: Toruń (woj. kujawsko-pomorskie)

INFORMACJE
Kontakt
Magdalena Filaber
Possible Sp. z o.o.
Wyślij e-mail
ul. Zbożowa 180
87-100 Toruń

tel: 22 2112115
tel: 500 112777
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 09:00-17:00
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Jest nam miło zaprezentować ofertę wykonania portalu / serwisu internetowego w oparciu o kilkuletnie doświadczenie w pracy programistycznej i graficznej naszej firmy, między innymi przy takich projektach, jak:

 

Jeżeli chcą Państwo stworzyć stronę Wyślij e-mail albo portal internetowy zachęcamy do skorzystania z nowoczesnego i bezpiecznego rozwiązania technologicznego opartego o technologię Microsoft .NET i darmowy (opensource) DotNetNuke Framework. W oparciu o te narzędzie zbudowaliśmy platformę do tworzenia portali i oprogramowania biznesowego Wyślij e-mail .

Aby dostarczyć Państwu oczekiwanych funkcji pracujemy w modelu modułów: uruchamiamy rdzeń admministracyjny, tworzymy grafikę zgodną z Państwa oczekiwaniami i budujemy albo uruchamiamy gotowe moduły funkcjonalne.

Dzięki takiemu rozwiązaniu mają Państwo pewność tego, że strona/ portal będą:

  • dopasowane do konkretnych oczekiwań – moduły konfigurujemy pod Państwa oczekiwania
  • możliwe do rozwoju w przyszłości – a dodawanie i modyfikowanie modułów nie będzie utrudniać korzystania z dotychczasowej strony
  • łatwe w administrowaniu – do strony dodajemy system BizCMS: prosty w użytkowaniu system zarządzania treścią, który umożliwia modyfikację struktury, zarządzanie treścią, również dodawanie zewnętrznych modułów
  • niezależne od wykonawcy strony – jako opensource mają Państwo prawo rozbudowy strony bez udziału Possible

 

Tradycyjna strona www prezentuje jedynie informacje o firmie i jej ofercie. Jest też najważniejszym narzędziem w komunikowaniu się z otoczeniem: klientami, dostawcami, mediami.

Portal korporacyjny dodatkowo umożliwia dostęp do treści generowanych dynamicznie, zorganizowanych w postaci baz danych, często pochodzących z zewnętrznych źródeł informacji np. aktualne cenniki, dokumenty firmowe, notowania giełdowe, kursy walut. Dostęp do tych treści mają wszyscy lub wybrani użytkownicy oraz administrator, który nadaje odpowiednie uprawnienia.

Portale tematyczne z kolei zawierają dodatkowo funkcje takie, jak: forum dyskusyjne, rozmowy z ekspertami, filmy, sondy i ankiety, kalendarze oraz tworzenie własnych profili przez użytkowników wraz z galeriami zdjęć i blogami. Jeżeli portale są przeznaczone dla określonej grupy użytkowników, tzw. społeczności, to nazywamy je portalami społecznościowymi. 

 

Oferujemy wszystkie powyższe rodzaje stron www. Oczywiście na wszystkie usługi udzielamy gwarancji – standardowo 12 miesięcy od momentu uruchomienia strony, przy czym gwarancja może być przedłużana w czasie. Istnieje również możliwość stałej współpracy / rozbudowy strony w oparciu o umowę SLA, gdzie określamy zakres prac oraz miesięczny budżet przeznaczony na rozwój.

Mamy kilkuletnie doświadczenie w pracy programistycznej i graficznej, zostaliśmy nagrodzeni w konkursie Kamerton Innowacyjności 2008, a nasz system BizPlatform otrzymał pierwszą nagrodę w konkursie Złoty Bit CRM 2009.

 

Wyślij e-mail

Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU Possible_Magda
torturacen.pl - Portale korporacyjne_strony www
Portale korporacyjne_strony www Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 16)
Poprzednia usługa: Naprawa serwis Dewalt Hitachi Metabo Celma   Następna usługa: Kamieniarstwo