favore.pl
Tworzenie aplikacji biznesowych w ASP, C, C++

Tworzenie aplikacji biznesowych w ASP, C, C++ nr 60429

Lokalizacja: Toruń (woj. kujawsko-pomorskie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, CS Group Polska S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz Panorama Firm Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

INFORMACJE
Kontakt
Magdalena Filaber
Possible Sp. z o.o.
Wyślij e-mail
ul. Włocławska 167
87-100 Toruń

tel: 22 211211522 2112115
tel: 500 112777500 112777
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 09:00-17:00
OPIS USŁUGI

Jeżeli Państwa potrzeby wykraczają ponad schematy gotowych programów i chcą Państwo, aby oprogramowanie było w 100% dopasowane do Waszej specyfiki proponujemy stworzenie Wyślij e-mail .

Przy tworzeniu programów dedykowanych opieramy się o Microsoft .Net Framework, które jest sprawdzonym narzędziem służącym do budowy portali, rozwiązań typu CRM, workflow, praca grupowa itp. oraz niepowtarzalnych aplikacji dedykowanych. Do pracy wykorzystujemy ASP.NET oraz Webservices, posiadamy też kompetencje w budowaniu rozwiązań na platformie Wyślij e-mail .

W zależności od Państwa preferencji nasze aplikacje przybierają następujące formy:

  • aplikacje webowe   – dostępne z każdego miejsca na  świecie bez względu na wykorzystywane systemy operacyjne (Windows, Linux, Mac OS i in), proste w zarządzaniu i aktualizowaniu, bo nie wymagające konieczności  instalacji na stacjach roboczych,

  • aplikacje desktopowe – dla systemu Windows, wymagające instalacji na każdej stacji roboczej,

  • aplikacje mobilne – działające w technologii Klient-serwer, używane przy pomocy palmtopów przez pracowników zdalnych i terenowych.aplikacje dedykowane, oprogramowanie dedykowane, oprogramowanie na zlecenie, oprogramowanie na zamówienie, oprogramowanie dla firmy, oprogramowanie biznesowe, programowanie, Microsoft .Net, dotnetnuke, dnn


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


OPCJE DODATKOWE
Oprogramowanie na zlecenie rozwiń Cena: 0 zł Wykonujemy oprogramowanie wg wytycznych Klienta - na podstawie materiałów od Klienta oraz naszej analizy dokonujemy godzinowej wyceny pracy i ustalamy z Państwem stawkę godzinową oraz zasady rozliczania (miesięczny abonament lub praca jednorazowa).
Oprogramowanie z gotowych modułów rozwiń Cena: 0 zł W przypadku potrzeb Klienta odpowiadających dotychczasowym realizacjom proponujemy wykorzystanie gotowych modułów, których prawa autorskie pozostały po naszej stronie i konfigurujemy je zgodnie z oczekiwaniami Klienta. Praca przebiega szybko i tanio.
Wykorzystanie darmowego DotNetNuke Framework rozwiń Cena: 0 zł Dla usprawnienia pracy oraz obniżenia kosztu inwestycji w oprogramowanie polecamy korzystanie z darmowych rozwiązań technologicznych / open source np. DotNetNuke Framework idealnego do budowania portali, intranetów i innych rozwiązań webowych.
Wykorzystanie innych technologii rozwiń Cena: 0 zł W razie zainteresowania Klienta pracą w innych technologiach niż .Net jesteśmy skłonni przystąpić do oszacowania pracochłonności projektu tak, by podać Państwu koszt pracy w technologiach konkurencyjnych.
PLIKI DO POBRANIA
INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
INFORMACJE
Kontakt
Magdalena Filaber
Possible Sp. z o.o.
Wyślij e-mail
ul. Włocławska 167
87-100 Toruń

tel: 22 211211522 2112115
tel: 500 112777500 112777
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 09:00-17:00
OPINIE O UŻYTKOWNIKU Possible_Magda
kalkulatory dla Axa - Tworzenie aplikacji biznesowych w ASP, C, C++
Tworzenie aplikacji biznesowych w ASP, C, C++ Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 12)
Poprzednia usługa: Mam ładne mieszkanko do wynajęcia 500 zł   Następna usługa: Usługi transportowe szybko tanio i rzetelnie.