favore.pl
PROFESJONALNE CZYSZCZENIE TAPICERKI MEBLOWEJ

PROFESJONALNE CZYSZCZENIE TAPICERKI MEBLOWEJ nr 198703

Lokalizacja: Katowice, Będzin, Siemianowice, Bytom, Sosnowiec (woj. śląskie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, We Net Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz We Net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

INFORMACJE
Użytkownik
tapicare (19)Ranga użytkownika
Dowiedz się więcej »
ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Wyświetl wizytówkę
Kontakt
Tapicare
Wyślij e-mail
ul. Zygmunta Krasińskiego 2
40-952 Katowice

tel: 500462936500462936
Przed wizytą w biurze prosimy o kontakt telefoniczny.
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu zapytaj o rabat dla klientów favore.pl
Godziny
pn-pt: 08:00-22:00
sb: 08:00-22:00
nd: 08:00-22:00
rozwiń
OPIS USŁUGI
CZYSZCZENIE, PRANIE TAPICERKI MEBLOWEJ
odkurzanie, czyszczenie parowe, pranie ekstrakcyjne, impregnacja mebli tapicerowanych


Jeśli szukasz kogoś kto odpowiednio zajmie się twoją brudną tapicerką meblową to trafiłeś idealnie.
Połączenie wieloletniego doświadczenia, profesjonalnych maszyn (między innymi Ehrle i Numatic) oraz odpowiednich środków chemicznych (Terusus, Prochem oraz Karcher) pozwala nam zaoferować wysokiej klasy czyszczenie tapicerki meblowej na terenie woj. Śląskiego. Innowacyjna metoda opracowana przez nas składa się z kilku etapów:

I - Odkurzanie
II - Usuwanie zapachów (nałożenie środka usuwającego przykre zapachy- usł. dodatkowa)
III - Nałożenie środka rozpuszczającego brud (tzw. Pre-Spray)
IV - Płukanie Ekstrakcyjne (wypłukanie wszystkich zabrudzeń z powierzchni)

V - Odplamianie (usuwanie plam za pomocą serii profesjonalnych odplamiaczy Tersus)
VI - Impregnacja (usł. dodatkowa)

Zrealizowany w powyższy sposób plan czyszczenia gwarantuje wykonanie usługi na najwyższym poziomie o czym przekonało się już wielu naszych zadowolonych klientów (zobacz opinie). Poszczególne etapy czyszczenia są dostosowane do określonych przypadków.

 


Dodatkowo naszym klientom oferujemy również następujące usługi:
  • Pielęgnacyjne czyszczenie dywanów w domu klienta
  • Dowóz dywanów do profesjonalnej pralni
  • Czyszczenie tapicerki skórzanej (skóry gładkie)
  • Pielęgnacyjne i poremontowe czyszczenie podłóg twardych (kafle, linoleum, PCV)
  • Specjalistyczne czyszczenie wykładzin dywanowych (pranie wykładzin biurowych, antyalergiczne czyszczenie dywanów i wykładzin w przedszkolach)

 

WSZYSTKIE ZDJĘCIA ZAMIESZCZONE W GALERII ZOSTAŁY WYKONANE PODCZAS WYKONYWANIA PRZEZ NAS USŁUGI CZYSZCZENIA.


czyszczenie dywanów, pranie dywanów, czyszczenie wykładzin, pranie wykładzin, czyszczenie tapicerek meblowych, pranie tapicerki meblowej, pralnia dywanów, czyszczenie tapicerki skórzanej, czyszczenie tapicerki samochodowej, pranie tapicerek samochodowych, impregnacja, usuwanie zapachów, usuwanie zapachu moczu, usuwanie wymiocin, odplamianie, usuwanie roztoczy, czyszczenie antyalergiczne, doczyszczanie PCV, mycie kafli, doczyszczanie linoleum, sprzątanie poremontowe,czyszczenie kompletów wypoczynkowych, pranie kanap, czyszczenie foteli samochodowych, zabezpieczanie powierzchni podłogowych,

Katowice, Sosnowiec, Chorzów, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Czeladź, Świętochłowice, Bytom, Piekary Śląskie, Zabrze, Jaworzno, Mikołów, Gostyń, Tychy, Wojkowice, Ruda Śląska, Gliwice, Lędziny, Bieruń, Imielin, Chełm Śląski, Chrzanów, Tarnowskie Góry, Siewierz, Miasteczko Śląskie, Świerklaniec, Sławków, Bukowno, Libiąż, Knurów, Pyskowice, Koziegłowy, Myszków, Zawiercie, Ogrodzieniec, Klucze, Olkusz, Oświęcim, Pszczyna, Żory.

 Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


OPCJE DODATKOWE
STREFA I rozwiń Cena: 19 zł Katowice, Sosnowiec, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Chorzów
STREFA II rozwiń Cena: 19 zł Będzin, Dąbrowa Górnicza, Czeladź, Świętochłowice, Bytom
STREFA III rozwiń Cena: 19 zł Piekary Śląskie, Zabrze, Jaworzno, Mikołów, Gostyń, Tychy, Wojkowice, Ruda Śląska
STREFA IV rozwiń Cena: 29 zł Gliwice, Lędziny, Bieruń, Imielin, Chełm Śląski, Chrzanów
STREFA V rozwiń Cena: 29 zł Tarnowskie Góry, Siewierz, Miasteczko Śląskie, Świerklaniec, Sławków, Bukowno, Libiąż
STREFA VI rozwiń Cena: 29 zł Knurów, Pyskowice, Koziegłowy, Myszków, Zawiercie, Ogrodzieniec, Klucze, Olkusz, Oświęcim, Pszczyna, Żory
Poduchy meblowe rozwiń Cena: 3,90 zł PROMOCJA! Teraz cena czyszczenia poduszki zawiera się w przedziale od 3,90 do 10,90 złotych i jest zależna od jej wielkości i stopnia zabrudzenia.
Pufy meblowe rozwiń Cena: 6,90 zł PROMOCJA! Teraz cena czyszczenia pufy zawiera się w przedziale od 6,90 do 19,90 złotych i jest zależna od wielkości mebla oraz stopnia zabrudzenia.
Krzesła tapicerowane rozwiń Cena: 6,90 zł PROMOCJA! Teraz cena czyszczenia krzesła zawiera się w przedziale od 6,90 do 14,90 złotych i jest zależna od jego wielkości oraz stopnia zabrudzenia.
Fotele rozwiń Cena: 9,90 zł PROMOCJA! Teraz cena czyszczenia fotela zawiera się w przedziale od 9,90 do 39,90 złotych i jest zależna od wielkości mebla oraz stopnia zabrudzenia.
Narożniki kuchenne rozwiń Cena: 29 zł PROMOCJA! Teraz cena czyszczenia narożnika kuchennego zawiera się w przedziale od 29,- do 49,- złotych i jest zależna od wielkości oraz stopnia zabrudzenia.
Wersalki (bez boków) rozwiń Cena: 35 zł Opłata za czyszczenie wersalki zawiera się w przedziale od 35,- do 60,- złotych i jest zależna od wielkości mebla oraz stopnia zabrudzenia.
Kanapy dwuosobowe rozwiń Cena: 49 zł PROMOCJA! Teraz cena czyszczenia kanapy dwuosobowej zawiera się w przedziale od 49,- do 89,- złotych i jest zależna od wielkości mebla oraz stopnia zabrudzenia.
Kanapy trzyosobowe rozwiń Cena: 59 zł PROMOCJA! Teraz cena czyszczenia kanapy trzyosobowej zawiera się w przedziale od 59,- do 99,- złotych i jest zależna od wielkości mebla oraz stopnia zabrudzenia.
Rogówki (kanapy rogowe) rozwiń Cena: 69 zł PROMOCJA! Cena czyszczenia kanapy rogowej zawiera się w przedziale od 69,- do 129,- złotych i jest zależna od wielkości mebla oraz stopnia zabrudzenia.
Pufa skórzana rozwiń Cena: 20 zł Czyszczenie skór "gładkich" wykonywane jest środkami najwyższej jakości. Cena 20,- do 30,- (usługa wykonywana przez firmę zewnętrzną specjalizującą się w tego typu zleceniach)
Fotel skórzany rozwiń Cena: 50 zł Czyszczenie skór "gładkich" wykonywane jest środkami najwyższej jakości. Cena 50,- do 70,- (usługa wykonywana przez firmę zewnętrzną specjalizującą się w tego typu zleceniach)
Sofa (kanapa) skórzana rozwiń Cena: 100 zł Czyszczenie skór "gładkich" wykonywane jest środkami najwyższej jakości. Cena 100,- do 140,- (usługa wykonywana przez firmę zewnętrzną specjalizującą się w tego typu zleceniach)
Narożnik Skórzany rozwiń Cena: 150 zł Czyszczenie skór "gładkich" wykonywane jest środkami najwyższej jakości. Cena 150,- do 180,- (usługa wykonywana przez firmę zewnętrzną specjalizującą się w tego typu zleceniach)
PLIKI DO POBRANIA
INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
INFORMACJE
Użytkownik
tapicare (19)Ranga użytkownika
Dowiedz się więcej »
ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Wyświetl wizytówkę
Kontakt
Tapicare
Wyślij e-mail
ul. Zygmunta Krasińskiego 2
40-952 Katowice

tel: 500462936500462936
Przed wizytą w biurze prosimy o kontakt telefoniczny.
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu zapytaj o rabat dla klientów favore.pl
Godziny
pn-pt: 08:00-22:00
sb: 08:00-22:00
nd: 08:00-22:00
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU tapicare
1 2 3 z 3  
pozytywna
rozwiń Ogólnie mogę polecić. Czyszczenie tapicerki skórzanej w samochodzie bardzo profesjonalnie i dokładnie wykonane - polecam jeśli ktoś nie jest zdecydowany. Konkretna usługa za całkiem przyzwoite pieniądze. Wystawiona 17-03-2013 14:04 przez Jarosław_Kolodz. (77.254.132.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń Efekty są widoczne. Po wykonaniu czyszczenia widać efekty tego czyszczenia - skóra jest jaśniejsza i o wiele czystsza. Wystawiona 13-02-2013 13:30 przez Mariusz_Szewczyk (77.254.157.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń Korzystałem z ich usług 2 tygodnie temu. Bardzo profesjonalne podejście do klienta - polecam z czystym sumieniem. Wystawiona 06-02-2013 01:15 przez maryllka1982 (77.255.108.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń Jeżeli szukasz profesjonalnej firmy- mogę polecić 'Tapicere'-wysoka kultura pracy-punktualność, dokładność, wysokiej klasy sprzęt, duża wiedza dotycząca sposobów czyszczenia, środków chemicznych i powierzchni czyszczonych. Wystawiona 05-09-2012 07:14 przez Kasia z Będzina (157.25.137.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń Bardzo dobrej jakości sprzęt piorący oraz środki czyszczące. Miła i fachowa obsługa- pełen profesjonalizm , praca bardzo DOKŁADNA sofa wygląda jak NOWA!!!!! serdecznie POLECAM!!!! firme TAPICARE !!!! Wystawiona 02-08-2012 13:34 przez Monika (89.70.224.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń Jestem pod wrażeniem sprzętu i środków jakie posiada firma Tapicare. Pan, który do mnie przyjechał doprowadził kanapę do nowości. Serdecznie polecam i dziękuję. Wystawiona 31-07-2012 19:29 przez Małgorzata (83.26.7.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń Tapicerki podobnie jak dywany wyszyszczone na najwyższym poziomie. Wystawiona 24-06-2011 11:41 przez marcin84mg (83.7.94.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń Dywany zostały zabrane do pralni, wróciły czyste suche i na czas. Wystawiona 24-06-2011 11:38 przez marcin84mg (83.7.94.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń Pełen profesjonalizm ! Praca przebiegła bardzo sprawnie, efekty wręcz zaskakujące. Bardzo zaniedbany "wypoczynek" wyglądał jak nowy. Z pewnością jeszcze nie raz skorzystam z usług tej firmy Wystawiona 29-04-2011 19:32 przez Dominika (87.207.120.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń Moje wielkie uznanie dla Tego Człowieka i dla jego profesjonalizmu. To co uczynił z moim 15 letnim dywanem jest niewiarygodne, został doprowadzony do stanu idealnego, pomimo zabrudzeń i okropnych plam, których posiada naprawdę wiele. Wielkie podziękowania, raz jeszcze. Polecam i zachęcam do korzystania z usług firmy Tapicare. Wystawiona 29-04-2011 19:28 przez Tomasz G. (89.77.110.*)   Zgłoś nadużycie
1 2 3 z 3  
W trosce o wiarygodność opinii oraz reputację usługodawców rejestrujemy adresy IP komputerów, z których wystawiane są opinie.
Użytkownik wystawiający opinię proszony jest również o podanie danych kontaktowych, które nie są jednakże weryfikowane.
pozytywna
rozwiń Ogólnie mogę polecić. Czyszczenie tapicerki skórzanej w samochodzie bardzo profesjonalnie i dokładnie wykonane - polecam jeśli ktoś nie jest zdecydowany. Konkretna usługa za całkiem przyzwoite pieniądze. Wystawiona 17-03-2013 14:04 przez Jarosław_Kolodz. (77.254.132.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń Efekty są widoczne. Po wykonaniu czyszczenia widać efekty tego czyszczenia - skóra jest jaśniejsza i o wiele czystsza. Wystawiona 13-02-2013 13:30 przez Mariusz_Szewczyk (77.254.157.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń Korzystałem z ich usług 2 tygodnie temu. Bardzo profesjonalne podejście do klienta - polecam z czystym sumieniem. Wystawiona 06-02-2013 01:15 przez maryllka1982 (77.255.108.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń Jeżeli szukasz profesjonalnej firmy- mogę polecić 'Tapicere'-wysoka kultura pracy-punktualność, dokładność, wysokiej klasy sprzęt, duża wiedza dotycząca sposobów czyszczenia, środków chemicznych i powierzchni czyszczonych. Wystawiona 05-09-2012 07:14 przez Kasia z Będzina (157.25.137.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń Bardzo dobrej jakości sprzęt piorący oraz środki czyszczące. Miła i fachowa obsługa- pełen profesjonalizm , praca bardzo DOKŁADNA sofa wygląda jak NOWA!!!!! serdecznie POLECAM!!!! firme TAPICARE !!!! Wystawiona 02-08-2012 13:34 przez Monika (89.70.224.*)   Zgłoś nadużycie
Zobacz wszystkie

Wystaw opinię
Pranie tapicerki meblowej - Etap płukania ekstrakcyjnego. - PROFESJONALNE CZYSZCZENIE TAPICERKI MEBLOWEJ
PROFESJONALNE CZYSZCZENIE TAPICERKI MEBLOWEJ Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 26)
Poprzednia usługa: Noclegi dla niepełnosprawnych - dodaj obiekt   Następna usługa: Wiaty altany zadaszenia