Szkolenie na uprawnienia elektroenergetyczne, cieplne i gazowe

Szkolenie na uprawnienia elektroenergetyczne, cieplne i gazowe nr 469376

Lokalizacja: Wieluń (woj. łódzkie)

INFORMACJE
Cena
570 / sztuka
Kontakt
Andrzej Kalemba
Ośrodek Kształcenia Zawodowego Andrzej Kalemba
Wyślij e-mail
Romualda Traugutta 53
98-300 Wieluń

tel: 504556709
tel: 43 843 21 86
fax: 43 843 21 86
https://www.kursy-wielun.pl/szkolenia-energetyczne.htm
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 8:00-16:00
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Ośrodek Kształcenia Zawodowego Andrzeja Kalemby, położony w Wieluniu, ma państwu do zaoferowania wiele praktycznych kursów na uprawnienia energetyczne. W ofercie ośrodka znajduje się kurs na uprawnienia elektryczne 1 kV i powyżej, kurs na uprawnienia cieplne, kurs na uprawnienia gazowe, szkolenie palaczy CO, kurs na pomiary elektryczne, kurs dozoru urządzeń i instalacji elektroenergetycznych i wiele więcej. Wszystkie szkolenia kursy są zakończone egzaminem przed Energetyczną Komisją Kwalifikacyjną.

Więcej o poszczególnych szkoleniach energetycznych przeczytacie państwo na: https://www.kursy-wielun.pl/szkolenia-energetyczne.htm

Pod numerem telefonu 504 556 709 udzielamy informacji o bieżących cenach poszczególnych kursów znajdujących się w ofercie placówki oraz o mieście w którym będziemy w najbliższym czasie prowadzić szkolenie. Dzięki mobilnym instruktorom regularnie prowadzimy szkolenia na terenie Częstochowy, Gliwic, Wrocławia, Łodzi, Opola, Katowic, Krakowa, Gdańska, Warszawy i innych dużych miast.

Uprawniania uzyskane dzięki szkoleniom elektrycznym są ważne przez okres 5 lat, po czym należy je odnawiać.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


OPCJE DODATKOWE
Kurs na uprawnienia elektryczne rozwiń Cena: 570 zł Świadectwo kwalifikacji w zakresie eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych do 1 kV i powyżej 1 kV.
Kurs na uprawnienia palacza CO rozwiń Cena: 570 zł Uprawnienia w zakresie obsługi kotłów wodnych i parowych na paliwa stałe, ciekłe i gazowe.
Kurs na uprawnienia gazowe rozwiń Cena: 620 zł Szkolenie w zakresie uzyskania uprawnień gazowych Gr. III na stanowisku E lub D.
PLIKI DO POBRANIA
INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU Andrzej_Kalemba
Szkolenie na uprawnienia elektroenergetyczne, cieplne i gazowe - galeria
Szkolenie na uprawnienia elektroenergetyczne, cieplne i gazowe Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 8)
Poprzednia usługa: Automaty vendingowe, automaty do kawy, automaty do kawy wynajem   Następna usługa: Let PR - e - marketing