Kurs napełniania i opróżniania zbiorników transportowych (cystern)

Kurs napełniania i opróżniania zbiorników transportowych (cystern) nr 469379

Lokalizacja: Wieluń (woj. łódzkie)

INFORMACJE
Cena
700 / sztuka
Kontakt
Andrzej Kalemba
Ośrodek Kształcenia Zawodowego Andrzej Kalemba
Wyślij e-mail
Romualda Traugutta 53
98-300 Wieluń

tel: 504556709
tel: 43 843 21 86
fax: 43 843 21 86
https://www.kursy-wielun.pl/tankowanie-cystern.htm
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 8:00-16:00
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Ośrodek Kształcenia Zawodowego Andrzej Kalemba prowadzi kurs napełniania i opróżniania zbiorników transportowych materiałami niebezpiecznymi, takimi jak gazy, materiały ciekłe zapalne, materiały stałe zapalne, materiały samozapalne, materiały które w zetknięciu z wodą wytwarzają gazy palne, materiały utleniające, nadtlenki organiczne, materiały trujące, materiały zakaźne, materiały żrące i inne. Dotyczy to również materiałów nie zaliczanych jako niebezpieczne, ale napełnianych i przewożonych pod ciśnieniem.

Cały kurs składa się z części praktycznej i teoretycznej. Szkolenie kończy się egzaminem przed komisją Transportowego Dozoru Technicznego. Zdobyte uprawnienia TDT uprawniają do tankowania i opróżniania cystern.

Aktualnie prowadzimy szkolenie na terenie następujących miast: Wieluń, Sieradz, Bełchatów, Częstochowa, Łódź, Opole, Radomsko, Katowice i cały Śląsk, Wrocław, Warszawa oraz Kraków. Na stronie https://www.kursy-wielun.pl/tankowanie-cystern.htm znajdą państwo materiały do pobrania i wypełnienia przed przystąpieniem na egzamin.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


PLIKI DO POBRANIA
INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU Andrzej_Kalemba
Kurs napełniania i opróżniania zbiorników transportowych (cystern) - galeria
Kurs napełniania i opróżniania zbiorników transportowych (cystern) Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 9)
Poprzednia usługa: Kurs na wózek widłowy z wymianą butli LPG i egzaminem przed UDT   Następna usługa: Kurs obsługi suwnic sterowanych z kabiny i poziomu roboczego