Kurs operatora żurawi wieżowych z egzaminem państwowym przed UDT

Kurs operatora żurawi wieżowych z egzaminem państwowym przed UDT nr 469381

Lokalizacja: Wieluń (woj. łódzkie)

INFORMACJE
Cena
1 900 / sztuka
Kontakt
Andrzej Kalemba
Ośrodek Kształcenia Zawodowego Andrzej Kalemba
Wyślij e-mail
Romualda Traugutta 53
98-300 Wieluń

tel: 504556709
tel: 43 843 21 86
fax: 43 843 21 86
https://www.kursy-wielun.pl/szkolenia-zuraw-wiezowy.htm
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 8:00-16:00
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Ośrodek Kształcenia Zawodowego Andrzej Kalemba zaprasza wszystkich zainteresowanych karierą w zawodzie operatora żurawi wieżowych, tak zwanych dźwigów budowlanych, na praktyczny kurs zawodowy z egzaminem państwowym przed UDT, po którym uzyskuje się bezterminowe kwalifikacje na żurawie wieżowe w kat. IŻ.

Nasz ośrodek zapewnia niezbędne pomoce naukowe oraz pomoc instruktora szkolenia zawodowego. Podczas kursu nauczysz się budowy żurawia wieżowego, obowiązków operatora żurawia, czynności roboczych i kontrolnych, zasad bezpieczeństwa i higieny pracy itd. Aby zapisać się na kurs wystarczy, że masz skończone 18 lat, przynajmniej podstawowe wykształcenie oraz brak przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy operatora żurawia wieżowego.

Nasz ośrodek dysponuje mobilnymi instruktorami, którzy są w stanie przeprowadzić szkolenie grup zorganizowanych na terenie całej Polski. Nasza placówka regularnie prowadzi kurs na żurawie wieżowe w Wieluniu, Sieradzu, Kępnie, Częstochowie, Krakowie, Wrocławiu, Łodzi, Bełchatowie i na całym śląsku. Więcej o omawianym kursie przeczytacie na naszej stronie internetowej, pod adresem https://www.kursy-wielun.pl/szkolenia-zuraw-wiezowy.htm. Zapraszamy również do kontaktu pod numerem telefonu 504 556 709.

 Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


PLIKI DO POBRANIA
INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU Andrzej_Kalemba
Kurs operatora żurawi wieżowych z egzaminem państwowym przed UDT - galeria
Kurs operatora żurawi wieżowych z egzaminem państwowym przed UDT Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 6)
Poprzednia usługa: Kurs obsługi suwnic sterowanych z kabiny i poziomu roboczego   Następna usługa: Transport maszyn, niskopodwoziowe, pomoc drogowa, laweta