Kurs obsługi suwnic sterowanych z kabiny i poziomu roboczego

Kurs obsługi suwnic sterowanych z kabiny i poziomu roboczego nr 469380

Lokalizacja: Wieluń (woj. łódzkie)

INFORMACJE
Cena
550 / sztuka
Kontakt
Andrzej Kalemba
Ośrodek Kształcenia Zawodowego Andrzej Kalemba
Wyślij e-mail
Romualda Traugutta 53
98-300 Wieluń

tel: 504556709
tel: 43 843 21 86
fax: 43 843 21 86
https://www.kursy-wielun.pl/kurs-operator-suwnic.htm
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 8:00-16:00
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Ośrodek Kształcenia Zawodowego Andrzej Kalemba z Wielunia zaprasza wszystkich zainteresowanych na szkolenie z obsługi suwnic IS (sterowanych z poziomu kabiny) oraz suwnic IIS (sterowanych z poziomu roboczego). Na kurs przyjmowane są osoby wykazujące się wiekiem 18 lat, przynajmniej podstawowym wykształceniem oraz brakiem przeciwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy operatora suwnic.

Podczas kursu odbywają się zajęcia praktyczne na wybranym typie suwnic IS lub IIS oraz zajęcia teoretyczne pod okiem doświadczonego instruktora szkolenia zawodowego. Ośrodek zapewnia niezbędne pomoce naukowe oraz pomoc instruktora przez cały czas trwania kursu na suwnice. Szkolenie kończy się egzaminem państwowym przed komisją UDT, zaś uzyskane uprawnienia są ważne bezterminowo.

Ze względu na swoją mobilność jesteśmy w stanie przeprowadzić szkolenie na terenie dowolnego miasta z woj. łódzkiego, opolskiego, śląskiego i dolnośląskiego. W szczególności w Wieluniu, Łodzi, Bełchatowie, Opolu i całym Śląsku. Po szczegóły zapraszamy na stronę https://www.kursy-wielun.pl/kurs-operator-suwnic.htm lub do kontaktu pod numerem telefonu Wyślij e-mail i e-mailem biuro[malpa]kursy-wielun.pl gdzie udzielamy informacji o aktualnej cenie kursu na suwnice.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


PLIKI DO POBRANIA
INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU Andrzej_Kalemba
Kurs obsługi suwnic sterowanych z kabiny i poziomu roboczego - galeria
Kurs obsługi suwnic sterowanych z kabiny i poziomu roboczego Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 6)
Poprzednia usługa: Kurs napełniania i opróżniania zbiorników transportowych (cystern)   Następna usługa: Kurs operatora żurawi wieżowych z egzaminem państwowym przed UDT