favore.pl
Ocieplenia dla przemysłu

Ocieplenia dla przemysłu nr 477110

Lokalizacja: Bieliny (woj. świętokrzyskie)Więcej: Huta Podłysica 24b

INFORMACJE
Kontakt
Karol Dudzic
Karol Dudzic
Wyślij e-mail
Huta Podłysica 24b
26-004 Bieliny

tel: 796415729796415729
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
Godziny
OPIS USŁUGI

Na rynku funkcjonujemy jako firma dekarska. Działalność prowadzimy od 2015 roku. Naszą siedzibę można znaleźć w Hucie Podłysicy, w powiecie kieleckim, w województwie świętokrzyskim. Właścicielem firmy jest Karol Dudzic.

Nasza oferta obejmuje ocieplenia dla przemysłu, w tym termoizolację dachów. Dzięki prawidłowo przeprowadzonej termoizolacji rachunki za ogrzewanie stają się znacznie mniejsze. Izolacja dachu jest sporą inwestycją, jednak warto ją ponieść z tego powodu, że zwróci się w krótkim czasie.

Ocieplenie dachu jest niezwykle istotnym elementem każdej budowy. Ocieplenie można wykonać pomocą rozmaitych materiałów. Zalicza się do nich styropian, folia termoizolacyjna i polistyren ekstrudowany oraz wełna mineralna. Wszystkie te rozwiązania mają swoje plusy i minusy.

Wykorzystanie styropianu jest bardzo popularne z uwagi na to, że jest to lekki i dość tani materiał. Bardzo dobrze sprawdza się też wełna mineralna, którą cechuje sprężystość. Ponadto jej rozłożenie na dachu jest dużo wygodniejsze niż rozkładanie styropianu.

Zainteresowanych naszą ofertą zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Ocieplenia dla przemysłu - galeria
Ocieplenia dla przemysłu Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 4)
Poprzednia usługa: Budowa pod klucz   Następna usługa: Renowacja dachu