favore.pl
Hydroizolacja dachu

Hydroizolacja dachu nr 477114

Lokalizacja: Bieliny (woj. świętokrzyskie)

INFORMACJE
Kontakt
Karol Dudzic
Karol Dudzic
Wyślij e-mail
Huta Podłysica 24b
26-004 Bieliny

tel: 796415729796415729
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
Godziny
pn-pt: -
sb: -
rozwiń
OPIS USŁUGI

Jako firma dekarska na rynku działamy od 2015 roku. Nasza siedziba znajduje się w Hucie Podłysicy, w powiecie kieleckim, w województwie świętokrzyskim. Właścicielem firmy jest Karol Dudzic.

Jedna z naszych specjalności to hydroizolacja dachu płaskiego. Właściwe zabezpieczenie dachu płaskiego jest kluczową kwestią przy budowie wytrzymałego, funkcjonalnego budynku wielkopowierzchniowego. To właśnie on stoi na pierwszej linii frontu, jeżeli chodzi o stawianie czoła niekorzystnym warunkom atmosferycznym. Jest narażony między innymi na działanie niskich i wysokich temperatur, a także zaleganie wody czy śniegu. Właśnie z tego powodu tak ważne jest, żeby hydroizolacją dachu zajęli się doświadczeni fachowcy.

Bardzo popularną opcją przy hydroizolacji dachu płaskiego jest papa. Jest to dość tani i prosty do ułożenia materiał, co sprawia, że jest wykorzystanie wydaje się dobrą opcją.

Innym sposobem jest wykorzystanie płynnej membrany dachowej Hyperdesmo. Bardzo dobrze chroni ona przed wilgocią i deszczem, zalegającym śniegiem oraz stojącą wodą. Ponadto jest odporna na działanie mikroorganizmów, promieniowanie UV i korozję.

Zainteresowanych powyższą ofertą zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Hydroizolacja dachu - galeria
Hydroizolacja dachu Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 1)
Poprzednia usługa: Największy sklep z grami   Następna usługa: Dachy membrana