favore.pl
Renowacja dachu

Renowacja dachu nr 477111

Lokalizacja: Bieliny (woj. świętokrzyskie)

INFORMACJE
Kontakt
Karol Dudzic
Karol Dudzic
Wyślij e-mail
Huta Podłysica 24b
26-004 Bieliny

tel: 796415729796415729
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
Godziny
pn-pt: -
sb: -
rozwiń
OPIS USŁUGI

Na rynku działamy jako firma dekarska. Funkcjonujemy od 2015 roku. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Hucie Podłysicy, w powiecie kieleckim, w województwie świętokrzyskim. Właścicielem firmy jest Karol Dudzic.

Jedną z naszych specjalności jest renowacja dachów z papy. W ramach świadczonych usług oceniamy kondycję istniejącego dachu i jeśli występują przecieki to wykonujemy konserwację czy renowację.

Papa jest takim produktem, który po kilkunastu miesiącach od założenia go niszczeje i przez to traci swoje pierwotne właściwości. Ponadto źle położona, niezabezpieczona ochronną warstwą jest narażona na powstanie spękań. Całe szczęście istnieją metody i środki wnikające w daną powierzchnię, które utrzymują ją w dobrym stanie technicznym. Sama renowacja papy przywraca jej utracone właściwości, takie jak szczelność czy elastyczność.

Żeby stan techniczny papy był zadowalający trzeba odpowiednio dopasować środki. Zazwyczaj są to masy bitumiczne, przy pomocy których pokrywa się powierzchnię dachu.

Zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Renowacja dachu - galeria
Renowacja dachu Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 4)
Poprzednia usługa: Ocieplenia dla przemysłu   Następna usługa: Wykończenia wnętrz