favore.pl
Dachy membrana

Dachy membrana nr 477115

Lokalizacja: Bieliny (woj. świętokrzyskie)

INFORMACJE
Kontakt
Karol Dudzic
Karol Dudzic
Wyślij e-mail
Huta Podłysica 24b
26-004 Bieliny

tel: 796415729796415729
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
Godziny
pn-pt: -
sb: -
rozwiń
OPIS USŁUGI

Na rynku działamy od 2015 roku jako firma dekarska. Nasza siedziba mieści się w Hucie Podłysicy, w powiecie kieleckim, w województwie świętokrzyskim. Właścicielem firmy jest Karol Dudzic.

Specjalizujemy się w usługach dekarskich, w tym w budowie dachów płaskich. W ramach świadczonych usług między innymi przeprowadzamy montaż membrany dachowej. Pełni ona niezwykle istotną rolę w funkcjonowaniu całego dachu. Jej brak może grozić poważnymi konsekwencjami. Po zamontowaniu pozostaje niewidzialna dla użytkownika i jest bardzo trudna do skontrolowania, jednak pełni bardzo odpowiedzialne zadanie.

Z pomocą membrany można odpowiednio zabezpieczyć dach przed wilgocią, uniknąć przedostawania się wody do środka budynku. Membrana umożliwia odprowadzanie pary wodnej na zewnątrz, przez co można uniknąć pojawiania się pleśni czy grzybów. Ponadto wiatroizolacyjne membrany dodatkowo chronią budynek przed utratą ciepła.

Zainteresowanych naszą ofertą zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Dachy membrana - galeria
Dachy membrana Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 0 na 5 (liczba ocen: 0)
Poprzednia usługa: Hydroizolacja dachu   Następna usługa: Budowa domów