favore.pl
Toalety przenośne

Toalety przenośne nr 477889

Lokalizacja: Zielonka (woj. mazowieckie)Więcej: ul. Asnyka 10

INFORMACJE
Kontakt
Krzysztof Borkowski
WC Radość Krzysztof Borkowski
Wyślij e-mail
ul. Asnyka 10
05-220 Zielonka

tel: 570455466570455466
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: -
sb: -
rozwiń
OPIS USŁUGI

Toalety przenośne można wynająć od WC Radość na dowolny czas i do używania w dowolnym miejscu, na przykład na budowę, na działkę albo przygotowując zaplecze sanitarne imprezy masowej. Firma z Zielonki, prowadzona przez Krzysztofa Borkowskiego, oferuje swoje usługi na terenie stolicy i w okolicznych powiatach warszawskim zachodnim, grodziskim, legionowskim, otwockim, piaseczyńskim, pruszkowskim i wołomińskim. Zapewnia w przystępnych cenach dowiezienie kabin toaletowych, ich serwis i odwiezienie po zakończeniu umowy. WC Radość dysponuje toaletami standardowymi, VIP wyposażonymi w umywalki i dla niepełnosprawnych. Kabiny są wytrzymałe, mają antypoślizgową podłogę, pisuar i pojemny zbiornik na nieczystości. Wentylację zapewniają wywietrzniki, a prywatność zamki ze wskaźnikami informującymi, osoby przed toaletą, że kabina jest zajęta.

Serwis toalet obejmuje opróżnianie zbiorników, mycie ich i wypełnianie neutralizującym bakterie i nieprzyjemne zapachy płynem. Ponadto firma dezynfekuje wnętrze kabin, uzupełnia papier i dolewa wodę do zbiorników połączonych z umywalkami.

Kontakt z firmą w celu wynajęcia toalet można nawiązać za pośrednictwem formularza znajdującego się na stronie internetowej favore.pl.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Toalety przenośne - galeria
Toalety przenośne Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 0 na 5 (liczba ocen: 0)
Poprzednia usługa: Fotowoltaika   Następna usługa: Wynajem toalet przenośnych